ktosiulka - komentarze


jak glupia wsluchuje sie w piosenke goyi promujaca film, ktorego nawet nie mam zamiaru zobaczyc... "tylko mnie kochaj"... zapewne4 jeden z tych filmow, ktory nijak pozytywnie nie wplynie na moje samopoczucie...
kolejne dni w szkole. kazdy cos we mnie zmienia, kazdy mnie w czyms utwierdza...
kilka postanowien, jak zwykle slomiany zapal... zapewne skonczy sie na "zrobie"... szkoda, ze tylko w mysli...moje cialo, ani umysl nawet ostatnio zaprzestaly odmawiania wsopolpracy, choc podobno "Twój minimalizm autoironia oraz samoocena są naprawdę poważnie zachwiane od normy"... nie moge zaprzeczyc... nawet nie zdaje sobie sprawy, co oznacza niby ta norma...
"koniec zawsze przychodzi za szybko", tak bedzie i z ta notka...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
15.03.2006 :: 11:41 :: eds114.internetdsl.tpnet.pl

***

Wolałam szczerze mówiąc Goyę wtedy kiedy był to praktycznie nieznany zespolik i tylko ja z koleżanką wiedziałyśmy kto zacz. A podstawić mnie pod normy (jeśli takowe istnieją)- oj, działyby sie ciekawe rzeczy...
14.03.2006 :: 19:22 :: ckg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Witam. Ponownie. Pozwalam sobie zajrzeć tu raz jeszcze i dodać komentarz, gdyż chcę zawiadomić o pojawieniu się u mnie nowej notki. Obiecałam kilku osobom informacje o takowej, więc piszę także do ciebie! Pozdrawiam i zapraszam
13.03.2006 :: 23:27 :: ckl100.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

No, no... nareszcie miałam okazje przeczytać, a nasuwa mi się na myśl po przeanalizowaniu tego co napisałaś, moja własna praca, krótkie spisane *odjazdy*:
*Ograniczenia*
Ograniczenia -
mojego pojmowania
mojego myślenia -
ograniczenia

Ciekawe jakie to dziwne człowiekowi na myśl rzeczy przychodzą...

13.03.2006 :: 22:32 :: tw4cd.rdi.pl

ailene

Norma? Cos takiego istnieje? Jezeli tak jest to wyjatkowo relatywne zjawisko, nad ktorym nie mam zamiaru sie gowic. Sama ma swoje normy. Ty ustal swoje i badz taka jak chcesz. Chociaz z autoironia i samoocene nie przesadzaj bo to tez niezdrowe.
A piosenki nie znam. Filmu tez raczej nie obejrze, bo jesli juz kasa na kino bedzie to wole isc na Gejsze :)
Buziaki i uszy do gory
13.03.2006 :: 20:25 :: cld56.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Hej! Chciałam tylko napisać, że dodałam cię do linków na swoim blogu. Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze! Pozdrawiam!
13.03.2006 :: 19:04 :: eoi71.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogon

fajny bloguś zapraszam na mój: ogon.talk.pl
13.03.2006 :: 18:48 :: aky107.neoplus.adsl.tpnet.pl

goldenka

Masz piękny blog.Może wpadniesz i przeczytasz moją notke.Prosze też pod nią komęta:)Oto mój adresik: http://goldenka.talk.pl/
Z góry Thx:*
13.03.2006 :: 18:09 :: cmq50.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

SIEMKA! Ja tez lubie tak w kolko słuchac tej piosenki.. hehe :) pozdro
Talk.pl :: Wróć