ktosiulka - komentarze


wyczerpana po weekendzie...
glupi pomysl... heh, z okazhji dnia ktorego nie ma zaprosic ponad 30 osob do mojego domku... zly pomysl...
pomijac fakt totalnej dezorganizacji, braku czasu, tego, ze mnostwo osob sie po drodze do mnie zgubilo (np. wysiadlo 2,5 km od przystanku na jakimpowinni wysiasc plus do tego prawie km. do mnie od bus stopu, a po sliskiej drodze sie szybko nie podrozuje..), tego ze mojemu koledze po drodze ukradli potrfel z pieniedzmi i dokumentami, i tego, ze sporo osob musialo wyjsc wczesniej bylo calkiem fajnie...
np. dowiedzialam sie, ze nie ma dla mnie jednego logicznego prezentu... nie dostalam zadnegoi miska, co przy tej ilosci osob jest conajmniej niepokojace, mam za to wazony pelne kwiatow... z prezentow bardziej zaskakujacych _> wielki garnek z ananasem, slodyczami, balonikami itp... po co mi garnek, to praie samobojstwo dawac mi to do reki ...
ogladalismy nad ranem requiem... hm,niecodzienny pomysl...
z gorszych wiadomosci, to to, ze spalam 20 minut... eh, polozylismy sie kolo 6, i jakos tak ciezko bylo zasnac... (nie tylko mi).... wiec wstalam rano. posprzatalam troche, sniadanie, kosciol... w samochodzie kolejne kilkanascie minut snu, basen, wizyta cioc i wujka... potem odechcialo mi sie spac ... wiec poszlam normalnie, a to byl zly pomysl... dzisiaj po prostu padalam na mordke ... nie bylo jakos zle...
dalam rade...
dziwna ta notka, eh widac takiej jej bylo byc...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
01.03.2006 :: 16:59 :: duy74.internetdsl.tpnet.pl

***

Wszystkiego najlepszego ;) Spełnienia marzeń przede wszystkim. I takich imprez Ci życzę ;)
27.02.2006 :: 20:41 :: tw4cd.rdi.pl

Ailene

Takie imprezy są najfajniesze, takie też najdłużej sie pamięta :) Wszystkiego naj naj naj pod każdym względem życzę, całuję i ściskam :)
Talk.pl :: Wróć