ktosiulka - komentarze


siostra wyjechala... 12 dni wolnego... ostatnio nie dogadujemy sie najlepiej...
ja zostalam w domu... znajomi... troche czasu dla nich...
bylam na nocy komedii...wchodzimy na sale przed filmem... muzyka z "requiem for a dream", ciekawe powitanie, jak na ten temacik enemefu...w sumie i tak nie bylo tak zabawnie jak sie spodziewalam... no coz, nie wszystkie filmy maja obowiazek mi sie podobac...paradoksalnie film dla mnie najfajniejszy w necie mial przez intermnautow wystawiona najnizsza ocene... zdarza sie... chyba jestem jednak bardzo aspoleczna...
powrot, autobus, 40 minut pod furtka J. przegadanych o niczym... wracam do domu iczym zostaje przywitana??? odglosem wiertarki i mlotka... szanse na odespanie - 0%...

hope overture... nie zmienilo sie nic w moim zyciu, ale mysle pozytywnie o przyszlosci, czasem nawet bliskiej... choc czasem pojawiaja soie wielki pesymizm... postanowilam z nich troche powalczyc... dla kogo??? jeszcze nie wiem...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
31.01.2006 :: 14:25 :: pb135.radomysl-wielki.sdi.tpnet.pl

***

Mnie się z czystej przekory zawsze podobało to co innym nie. Jakoś nie wierzę nigdy w opinie innych. A optymizmu gratuluję- jak już przyszedł to warto go pielęgnować. PS. Dziękuję za zmianę nicku w linkach ;)
27.01.2006 :: 11:58 :: tw4b.rdi.pl

ailene

I walcz. O mile wspomnienia w przyszlosći...
A z filmami tak jest, ze te najlepsze zazwyczaj przez internautow zostaja obsamorowane... szkoda...
Talk.pl :: Wróć