ktosiulka - komentarze


znowu dlugo nie pisalam... troche wydarzen, mnostwo urwanych mysli...
niemoznosc wymyslenia jakiejs logicznej odpowiedzi, gdy rozmawiajac o swoich ojcach podchodzi kolega i mowi "a mojego interesuje tylko wodka"... nie bylo to wyznanie w stylu o ja nieszczesliwy, ale w pelni pogodzonego z tym faktem czlowieka. a i tak jakos tak glupio...
eh, caly tydzien niedosypialam (glupia praca z fizy, chec robienia czegokolwiek niezwiazanego ze szkola), i szczerze powiedziawszy nienajlepiej sie czulam (ale klasowki, nie ma czasu na chorobe ). w czwrtek, kiedy bezpansko krecilam sie po centrum handlowym (czyzby niedlugogwiazdka? potrzeba jakichkolwiek prezentow :/) podeszla do mnie moja dawna pani z zajec plastycznych, powiedziala, ze za mna biegla i powiedziala ze cpam. zrobila mi wyklad o szkodliwosci narkotykow, powiedziala, ze zadzono do rodzicow, ze jestem zdolna, bym sie nie marnowala. pomijajac fakt, ze pani byla po dwoch piwach, ale ona "stara wyga, jej to nie rusza", a ja rzeczywiscie prawie zasypalam w tym sklepie, to jednak marna nagroda za moje poswiecenie nad praca, w ktorej jak sie okazalo zrobilam powazny blad. i marna nadzieja...
piatek...kolega, ktory wsciekl mnie na maksa... zaczynal denerwowac powoli mnie juz dawno, ale teraz w miejscu sympatii pozostawil obojetnosc. oczywiscie zniweczyl tym cale zajcie tego, ze po raz pierwszy kos inny zachowal sie lepiej niz zwykle...
a teraz bol i choroba... moze nareszcie bede wygladac bardziej czlowiekowato :)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
19.12.2005 :: 17:15 :: aul196.internetdsl.tpnet.pl

encore

Święta...koniec szkoły, choć na troszkę... :D
19.12.2005 :: 13:22 :: pb135.radomysl-wielki.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Zdrowiej szybko. żeby na świeta chociaż być już jako tako na nogach ;)
18.12.2005 :: 17:00 :: cld132.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

siemka, fajny blog. U mnie w szkole tez zadymy!!!;/ papa
Talk.pl :: Wróć