ktosiulka - komentarze


h, tudej... ... o czym opowiedziec??? o tym, ze rodzice pozwolili isc na noc do kina ... cudownie... prawdopodobnie usne w trakcie piewrszych 10 minut seansu, czyli pewnie w okolicy reklamy pewnie jakiejs szkoly jezykowej... mam tylko nadzieje, ze nie bede chrapac... ...
zycie przestaje mnie juz ranic w oczy. pozwala patrzec na siat dluzej niz kilka minut, wytrzymac bez totalnego zalamania ... moze tak bedzie dluzej...
jeszcze za wczesnie by napisac ze kocham swiat, lub zycie, ze czuje sie kochana i dowartosciowana, akceptowana przez sama siebie. ale wszystko jest na dobrej drodze, by to zmienic. sie zmienic . i swiat przy okazji tez .

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
09.12.2005 :: 13:35 :: pb135.radomysl-wielki.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Normalnie powracam z wielkim hukiem ;) Na www.potęga-strachu.blog.onet.pl Pozdrawiam.
09.12.2005 :: 12:56 :: pb135.radomysl-wielki.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Trzymam kciuki !
07.12.2005 :: 14:07 :: bjz238.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

No i tak trzymaj... A ja byłam na premierze Harrego czwóreczki Pottera hehehe!!! Rozpiszę się kidy indziej... BUZIAKI
06.12.2005 :: 21:18 :: tw4cd.rdi.pl

ailene

No i prawidłowo! Ja tez powoli ucze sie, ze jednak swiat wcale nie jest taki zły...
05.12.2005 :: 23:50 :: ecr241.neoplus.adsl.tpnet.pl

iwcia

siemka!spojrz na swoje zycie moze tez z optymistycznej strony!czy sie nie da?w kazdym razie zobaczysz ze wszystko bedzie ok tylko musi byc troszke czasu!ja tez mialam taki okres w zyciu i sie nie dalam!pozdrawiam
05.12.2005 :: 19:31 :: aul196.internetdsl.tpnet.pl

encore

ale fujnie ^^
ja też bym sobie chętnie poszła na nockę filmową, ale nie mam z kim >.<

Talk.pl :: Wróć