ktosiulka - komentarze


eh, byla piekna i dluga notka... i podziekowania dla madzi, co mnie zmotywowala do odkurzenia tego talka. i byla calkiem pokazna notka... ale moj wewnetrzny talent ja skasowal...postaram sie ja trocge reaktywowac, ale zobaczymy co z tego wyjdzie ...
humorek znosny, za duzo nie narzekalam, troszeczke sie usmiechalam... ogolnie znosnie ...
-dom (diecezjalna oaza modlitwy), czyli 48 godzin poswiecone rozwojowi mojej duchowosci... zintegrowalam sie z A., poznalam jej chlopaka... sa niesamowicie szczesliwi...
- andzrzejki... ktos zna moze jakiegos Placyda??? poza tym, jednogodzinna wsrozka J. przepowiedziala mi z mojego woskowego czegos, ze bede grala na 2 fronty... bedzie dobrze, jak znajdzie sie chociaz jeden...
- pierwsze zerwanie sie, i to z lekcji religii... opuszczam sie... ale dzieki temu oszczedzialam 2 godzinne czekanie na ta lekcje, i moglam spotkac sie z psiapsiolami... jedna oczywiscie nieziemsko szczesliwa, zgadnijcie z jakiego powodu...
- wczoraj, czyli przebywanie mnie i mojej siory wsrod dwoch par... jedna coprawda szybko sie ulotnila, co zreszta znacznie poprawilo atmosfere (S. bez niej jest duzo bardziej wygadany , zreszta tak jak wszyscy )..
- dzisiaj bez rzadnej pary......
-co do przedostatniego punktu... ludz jeden przypomnial sobie mnie nie po wygladzie, czasie spotkania, miejscu(a poniewaz poznal wtedy cala mnie, a poza nami byla jeszcze jedna osoba :/ ) ale po tym, kogo znam ( i nie byla to osoba, ktora mnie jemu przedstawila... bylam po prostu przedstawiona: ona zna Z. i tak mnie chlczyna zapamietal... cudownie )...
paradoksalnie godze sie ze swoja samotnoscia, ale czasem tak glupio, nie wiem, jak sie zachowac w niektorych sytuacjach sam na sam z para ... wyrobie sie ...
no to chyba na tyle, papa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
05.12.2005 :: 10:16 :: blg167.neoplus.adsl.tpnet.pl

nikegirl

Mnie zawsze na andrzejki wychodzi, że wydę za mąż młodo i bogato ;) Na razie się nie zanosi, ale kto wie ;)
04.12.2005 :: 20:25 :: aul196.internetdsl.tpnet.pl

encore

hmm... mam nadzieję, że wróżby się nie spełniają w 100% bo w takim razie zostanę papieżem i wyjdę za Gustawa O_O niezła perspektywa nie ma co...


04.12.2005 :: 20:06 :: ecx167.neoplus.adsl.tpnet.pl

iwcia

fajny blog!we wróżki ogólnie nie wieże ,,,,,,,,,,alt to andrzejkowa wróżba...............może się spełni??pozdrawiam
Talk.pl :: Wróć