ktosiulka - komentarze


wczoraj spotkanie z przyjaciolkami... pewnego rodzaju podbudowanie... chyba nieswiadomie sama obecnosc osob, do ktorych tak mocno sie przywiazalam i zaufalam pooprawia mi humor...
kolejne klotnie z mama... jak zwykle o to samo... pewniego rodzaju powtarzalnosc...ciekawe, czy kiedys naprawde bede potrafila sie jej zwierzyc... ciekawe, czy kiedys zrozumie moj swiat... maly i chwiejny...
wypatrzylam sobie butki... takie sliczne... ciemno zielone glany ... tia, niestety potrzebuje tezurteczki na zime i innych rzeczy,m wiec wizja posiadania fajnych bucikow nieco sie oddali... jak zawsze :/...
wczoraj mala zalamka... rozmawialam z J. przed jej domem. zeszlo na tematy m.(tu przymiotnik od nazwy naszej miejscowosci) towarzystwa...
czyli raczej rozowych panienek... kiedy przyszedl czas na m. facetow, no pokazala mi na przykladzie jakiegos jej starego kolegio wychodzacego z bramy... szkoda, ze byl dresem :/...
tak wiec piekne jednostajne bu...
i jeszcze jeden zly aspekt... wizyta u lekarza... i to akurat prawdopodobnie wtedy bede musiala wyjsc, gdy inni beda zaczynali pisac klasowke z fizyki... bedzie to wspaniale wygladalo :/.. na dodatek zlego, poprzednia wizyta kilka dni temu wypadala w czasie 2 kartkowek i takze fizyki... po prosti szalejemy :/...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
02.11.2005 :: 14:31 :: axt111.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Nie no mi urywanie się z klaśówek z fizy by pasowało... Zawsze w LO wolałam pisać w drugim terminie heheheh... Oh ciemnozielone glanki??? Baaardzo bym chciała je zobaczyć.... No ale inne ciuszki na zimę trzeba też mieć... Pozdrawiam ciepło i ściskam... BUZIAKI
02.11.2005 :: 09:11 :: bli120.neoplus.adsl.tpnet.pl

nikegirl

Ykm, jakbym miała nie pisać klasówki z fizyki to bym raczej nie płakała! Nie no może bym płakała tyle, że z radości. Spotkania z przyjaciółmi ( jeśli się takowych posiada) podbudowują zawsze.
31.10.2005 :: 22:05 :: aul196.internetdsl.tpnet.pl

encore

akhem... tutaj Confidece odnowiona jako Encore ;)
tamten blog musiałam niestety skasować pod wpływem zerwanej przyjaźni i chwilowego impulsu
3 maj się :*
31.10.2005 :: 12:17 :: talk.pl

serduszko

bywa...


:(
30.10.2005 :: 23:13 :: 80.54.200.64

ailene

Nie ma jak to popaplac sobie z kumpelami... mnie tez to podbudowuje, dodaje sil... Zawsze budzi sie we mnie dziwna slodko-gorzka autoironia... i jest wesolo, nawet wtedy gdy nie powinno byc ;)

Fundusze... skad ja to znam...

Kartkowki z fizyki? U nas nikt na nikogo krzywo nie patrzyl gdy trzebalo urwac sie z fizyki. Raczej z zazdroscia ;)
30.10.2005 :: 00:25 :: aul196.internetdsl.tpnet.pl

confidence

fizyka... błeeeee... a ja się w to bagno wpakowałam, że muszę za 3 lata rozszerzoną zdawać :P i po co mi to było?

ah, jak ja bym chciała glany jednak siła wyższa [czyt. rodzice] stoją twardo na drodze ):

Talk.pl :: Wróć