ktosiulka - komentarze


wczorajsza wizyta kontrolna u lekarza... jak zwykle przywrocenie do poziomu. inni. chodza o kulach, jezdza na wozku a tak po prostu sie usmiechaja. wierza... ja tez chce...
potem w gabinecie... nienawisc do siebie szybko o sobie przypomniala. stanac w bieliznie, tak, aby mozna bylo zobaczyc dokladnie stan moich nog i kregoslupa. chec zakrycia kazdego skraka swojego ciala...
moja siostra obok oglada serial. kolejny... piekna ona i piekny on... i ich roblemy... za jakis czas zmieni sie uklad sil, kazdy zacznie spac z losowo wybranym bohaterem. niesamowite, ze nawet po wykorzystaniu wszystkich mozliwosci par jakie mozna stworzyc z wystepujacych postaci nie koncza sie im pomysly...
ja chce miec chociaz jedna osobke, do ktorej moglabym sie przytulic. tak po prostu. moje wyobrazenia zycia kiepsko przystaja do telewizyjnej rzeczywistosci... chyba jak do wszystkiego...
ten tydzien wogole jakis masakryczny... nic mi sie nie udaje, w szkole strasznie slabo, ciagle nowe siniaki :/... eh, taki marny widac ma byc moj zywot ...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
29.10.2005 :: 19:21 :: axx127.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

HEEEJ! Wiem dawno mnie nie było, i pewnie po tym komentarzyku troszkę mnie nie będzie... Ale ale głowa do góry... Pamiętaj zawsze może być... gorzej... tak tak. Myślę, że każdy ma swoją duszyczkę szukającą właśnie tego jedynego/ jedynej... Poparzyłam się na wybieraniu kogokolwiek byle się przytulić... lepiej poczekać naprawdę! BTW nienawidzę lekarzy... Przeznaczenie chyba zdawało sobie z tego sprawę i zgubiłam książeczkę zdrowia studenta... Kótko mówiąc muszę wytrzymać 5 lat bez chorób!!!(nie no żartuję, wyrobię sobie nową... kiedyś) Trzymaj się cieplutko!!! BUZIAKI
28.10.2005 :: 22:16 :: 80.54.200.64

ailene

Samoakceptacja... wiem cos o tym... trudne, zbyt trudne...
Co do seriali, to przestalam ogladac. Robia wode z mozgu i nic poza tym... szkoda, cos w miare ambitnego, ogladalabym z checia...
28.10.2005 :: 15:01 :: pb135.radomysl-wielki.sdi.tpnet.pl

nikegirl

A moda na sukces po prostu te systemy par powtarza.
28.10.2005 :: 13:42 :: aul196.internetdsl.tpnet.pl

ank@ confidence

głowa do góry ^^ popatrz na chmury :D
28.10.2005 :: 13:27 :: talk.pl

serduszko

Co racja to racja nie zawsze jest kolorowo, ale nawet gdy tych czarnych chwil jest wiecej niz tych kolorowych trzeba pamietac ze bedzie dobrze, bo przeciez kiedys bedzie cholera dobrze!
Pozdrawiam cieplutko :)
Talk.pl :: Wróć