ktosiulka - komentarze


grzebie patykiem w piasku... moze, ja... pusta plaza... JA CHCE NAD MORZE... qrcze nie bylam juz tam ze dwa lata ;(...
z jednej strony kocham morze... piasek i fale glaszczace stopy... z drugiej wyjscie na plaze zawsze bylo sporym stresem... zwlaszcza, gdy nie bylo przy mnie dobrze znanych mi i w pelni akceptujacych mnie osob... mam juz naprawde jakies dziwne przekonanie... dlaczego ludzie maja mnie przestac akceptowac widzac moja wade, szwy, brzydote prawdziewego zycia... wczoraj wyrzucalam stare sms-y... znalazlam "przestan mowic, ze jestes beznadziejna"... latwo pisac... moze wyolbrzymiam problem... ale to naprawde dla mnie trudne... lista zakazow... zawsze nie moglam robic czegos, co robili inni... nici z rolek, nart, lyzew... normalnego zalozenia spodnicy... chce byc taka jak wszyscy... czy to tak duzo...
dzisiaj postanowilam wiecej nie plakac... pogodzic sie z terazniejszoscia i przeszloscia... nie wyszlo...
zbyt wiele chwil mojego zycia przekonalo mnie, jak wazna jest ta "marna materia"...
nie wiem czemu latwiej bylo mi pogodzic sie z bliznami na twarzy... nioe rozumiem sama siebie... wiec kto ma mnie zrozumiec???

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
26.10.2005 :: 09:26 :: bjo71.neoplus.adsl.tpnet.pl

nikegirl

Wysoka samoocena, hmm... Tylko jak to zrobić do cholery! Żeby było łatwiej!
25.10.2005 :: 15:06 :: talk.pl

serduszko

grunt to wysoka samoocena-mawiała kiedys moja najleprza przyjaciołka ktora wcale nia teraz nie jest, miałam ja za kogos wielkiego, wspanialego, kogos wiecej ode mnie wartosciowego,zawsze miała wieksze powodzenie kazdy ja lubił w porownaniu do mnie, popisywała sie. powiedziałam KONIEC przeciez to nie prawda przeciez ona wcale nie jest taka idealna, teraz juz sie kazdy od niej odwrocił,mieli dosc tego ciaglego słuchania jaka ona jest piekna i mądra. Spójż na siebie, napewno nie jest tak zle, pomyśl o tym ze jest gdzies w twoim otoczeniu chłopak ktory sie w tobie kocha, bo nie uwierze gdy powiesz ze takiego nie ma... odrazu zrobi ci sie lżej...
24.10.2005 :: 20:39 :: 80.54.200.64

ailene

Eh... nie wiem co napisac. Z samoakceptacja jest u mnie wcale nie lepiej... Chyba po prostu musimy sie zauczyc zyc z naszymi cialami...
Talk.pl :: Wróć