ktosiulka - komentarze


no tak... wygladam prawie jak balwanek... wynik imienim babci... hm... duzo jedzenia... nie wszystko co nalozone zostalo na moj talerz bylo wynikiem mojej prosby :/... w sumie nawet dobre bylo, jednakbabcia preferuje troche bardziej tlusta kuchnie niz moja rodzinka... bedzie zle... i tak ostatnio chyba przytylam :/... eh, co tam...
raz na jakis czas sobie mozna pozwolic.... wygladam zle... duzo gorzej i tak sie nie da ...
rozmowy przy rodzinnym stole... dlaczego zazwyczaj cos komus nie pasuje??? dlaczego wszyscy musza byc nieskazitelni???
dziaj dzien posiadania wszystkich idealnych i perfekcyjnych ludzi gdzies w tylnej czesci mojego cialka ...
w koncu jestem wspaniala, a jesli ktos tego nie widzi, jest glupi ...(troche za bardzo przesadzone, ale... ).
znowu wahadelko... niedlugo z wieksza sila znajdziue sie po drugiej stronie, chyba ze zablokuje... tylko jak???
moze niedlugo zaczne w cos naprawde wierzyc... znajde cel... poszukam...
opis kolegi A. na gg "i nagle skonczy sie to wszystko w co wierzysz co kocha zasypie snieg"...
moje uczucia i tak juz zasypuje troche snieg...
nie moze sie skonczyc cos, w co wierze, bo chyba sama zagubilam sie we wlasnej wierze...nie wiem w co i jak... absolut pewnie istnieje... na razie jednak nie potrafie go zupelnie odnalesc w kosciele... moze jutro sie uda...
kazik w tle... wczesniej closterkeller i within temptation...
moze zycie jednak ma sens??? ale qrka jaki???

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
18.10.2005 :: 17:29 :: 80.54.200.64

ailene

Dobre podjscie. Tak trzymac ;)
17.10.2005 :: 16:17 :: talk.pl

serduszko

ech... u mnie tez wszytko zasypał snieg... we wszystko co wierzyłam, co kochałam...nic nie zostało.. chyba rozumem co czujesz..:(
17.10.2005 :: 13:17 :: bkp15.neoplus.adsl.tpnet.pl

nikegirl

Zdrowe podejście do życia- jestem wspaniała ;). Też bym tak chciała... Oby Cie to dłuuugo trzymało. Ściskam, całuję i podziwiam. A co do wagi to u mnie było, jest i najpewniej będzie źle ;)
16.10.2005 :: 22:16 :: aul196.internetdsl.tpnet.pl

ank@ confidence

... a co zasypie śnieg odżyje jeszcze piękniejsze i silniejsze na wiosnę :))))
Talk.pl :: Wróć