ktosiulka - komentarze


to poczucie beznadziejnosci, nieodwzajemnionych uczuc... zawsze... slowa w ktore chcialabym wierzyc nigdy nie zblizaja sie do moich uszu... i nigdy nie zbliaza... ja smiec... nbie watra uwagi nikogo...
chciec wegetowac... moc oddychac bez dreczacych mysli... widziec jakikolwiek sens w tym wszystkim...
"wiesz czasem bywa tak, ze tak naprawde nie wiesz dokad zmierza twoj swiat. tysiace mysli, slowa rania tak, ty na kolanach prosisz Boga daj mi ten znak" slowa jakiejs piosenki... przypomnialy mi sie, i dobrze oddeja moje samopoczucie...
Bog... czy naprawde istnieje??? nie wiem... szukam, ale on wcale nie staje sie bardziej wyrazny.... chyba czasem jeszcze bardziej odlegly....

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
12.10.2005 :: 10:39 :: pb135.radomysl-wielki.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Ostatnio moim marzeniem jest kropnąć się na wyro i przespać całe życie i nie musieć już nic robić! Albo sfiksować całkowicie i wtedy już państwo by się mną zaopiekowało i miałabym wygodny kaftanik, zapewnione 2 tys. kalorii dziennie, salę zabaw i święty spokój... Nie pocieszę Cię, bo mam tak samo... Albo jeszcze gorzej...
11.10.2005 :: 21:55 :: 80.54.200.64

ailene

Nie wiem jak Cie pocieszyc, wiem jak to boli...
10.10.2005 :: 18:10 :: host-81-190-85-50.gdynia.mm.pl

marco polo

Chcesz wyjechać?Zobaczyć swiat?Wypocząć? zapraszamy na www.travelplus.pl
Wejdz i zobacz.
10.10.2005 :: 18:08 :: aul196.internetdsl.tpnet.pl

confidence

ej! łepek do góry! jaki śmieć? śmieciem jest ten kto nie odwzajemnia Twoich uczuć. Jeśli przez kogoś płaczesz to znaczy, że jest on niewarty Twoich łez ponieważ ten kto Cię naprawdę kocha, nigdy by ich nie spowodował.
Bóg słyszy, tylko wyobraź sobie: on jest jeden, a nas - proszących - miliony. Stanie się kiedyś wyraźny, trzeba tylko poczekać na swoją kolej ;)
Talk.pl :: Wróć