ktosiulka - komentarze


krew... na poduszkach psow... martwe, bez zycia... jeden jeszcze zyje...ale chyba niedlugo...nie chce jesc...
dlaczego??? moja suka... to prawdopodobnie ona... znalazla kosc, przyniosla do legowiska... bronila jej... a one byly nieduze, niewielkie, slabe... niewiele wystarczylo, by pozbawic je zycia...
wytracilo mnie to z rownowagi na kilka godzin... teraz tez nie jest najlepiej. rodzinna klotnia, czyja to wina. powszechna niechec do naszej suczki. siostra nie mogla na nia patrzec.
teoretycznie klopot z szukaniem nowych wlascicieli rozwiazany. ale nikt nie jest szczesliwy...
byly prawie jak dzieci, byly istotkami za ktore czulismy sie odpowiedzialni... byly... nienawidze tego slowa...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
06.10.2005 :: 21:12 :: 80.54.200.64

ailene

Przykro mi...
05.10.2005 :: 23:49 :: aor99.internetdsl.tpnet.pl

finck_

..bierzesz??//cos....
05.10.2005 :: 14:38 :: pb135.radomysl-wielki.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Biedna Ktosiulko współczuję... Bardzo kocham zwierzęta i wyobrażam sobie co czujesz. Instynk zwierzęcy silniejszy od uczuć macierzyńskich i takie gnębiące uczucie zniesmaczenia... Trzymaj się...
03.10.2005 :: 20:40 :: dtw179.neoplus.adsl.tpnet.pl

Viggo

Hej! Fajny blog. Biedne psiutki... Wejdź na mój blog na www.golden-r.blog.onet.pl i zgłoś się do konkursu. Masz duże szanse na wygraną!
Talk.pl :: Wróć