ktosiulka - komentarze


jak bylo na wycieczce??? jakos. jedzenie... bezsmakowe mieso. niemila obsluga. pokoje dosc fajne. przekonanie o wyzszosci angielskiego nad polskim tu okazuja sie bledne. lawtiej dogadac sie np. w kawiarni, na poczcie po polsku niz po angielsku. osrodek nawet znosny. kilka przypalow. zgubienie sie w Wilnie wraz z kolezankami. pierwszego dnia pod kinem mnostwo krzyzy, zniczy, swiec, smutna muzyka. ku naszemu zdziwieniu nie byly to obchody rocznicy jakiegos tragicznego wydarzenia. po prostu zamykano kino.
podczas powrotu zepsul sie autokar. 6 godzin na litewskiej malenkiej stacji benzynowej. ubaw po pachy :/...
po powrocie czekalo na mnie 12 szczeniaczkow(teraz zostalo 11, jedna malutka suczka zdechla). urodzily sie kilka godzin po moim odjezdzie. teraz maja tydzien, sa nadal slepe, ale strasznie glosne.i z powodu swojej ilosci wymagajace sporo pracy...
bylam dzisiaj na rowerku. z M. i D. oczywiscie za te kilka godzin musialam wykonac kilka prac domowych. moja siostra nakryla stol i poscielila swoje lozko. z niesamowitym oddaniem pozmywala czesc naczyn. to do zmywania podlogi w kuchni, czesci naczyn, schodow, odkurzenia, zrobienia 2 talerzy kanapek dla gosci ma sie raczej watpliwie. a i swoje lozko tez poscielilam. potem wmawia mi sie, ze ja przez te spotkania zapominam o obowiazkach domowych, a moja siostra w tym czasie ciezko pracuje. ratunku!!!
coraz wiecej osob wypomina mi moja samoocene. chyba czas nad nia popracowac. co nie zmieni faktu, ze i tak jestem glupia ...
i jakos tak dzisiaj humorek sie tez popsul. wszystkie skrzetnie ulozone klocki daza do upadku. ja tak nie chce :/...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
09.10.2005 :: 16:05 :: bkj100.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Ah wspomnienia z wycieczek!!! Humorek się poprawi nie bój nic... Buziaki
03.10.2005 :: 14:52 :: pb135.radomysl-wielki.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Nie mam siostry, ale wmawia mi się podobne rzeczy. Mój brat pracuje w ściśle nieokreślony sposób a ja nie. Takie to życie jest podłe ;)
02.10.2005 :: 10:34 :: 80.54.200.64

ailene

Hmm ja tez jestem :D I dobrze mi z tym ;)
Fajna mieliscie wycieczke. Jakos tak sie ostatnio zdarza, ze z autobusami czesto bywaja jakies przypaly. Moj ojciec latem jechal do Wloch. Autobus ful-wypas, oszklony z toaleta, z kliamtyzacja... W drodze powrotnej gdzies na wysokosci Wenecji klima padla, na domiar zlego wlaczylo sie ogrzewanie na ful. Okien nie dalo sie otwprzyc, a w srodku jakies 50 C... jeszcze na dodatek genialny kierowca nie oproznil toalety, w zwiazku z czym przy kazdym zakrecie wdobywaly sie niezbyt przyjemnye wyziewy...
Szczeniaczki... ja mam jednego, trzymiesiecznego i jest z nim tyle zachodu co przy dziecku... co doopiero dwanascie... biedactwo. Ale za to jakie sa slodkie :)
Co do siostr i prac domowych to wiem co czujesz... Łacze sie w bolu ;)
Talk.pl :: Wróć