ktosiulka - komentarze


tak... wyjazd za poltorej doby tak na oko... niedziela, 6.45 spod mojej kochanej placowki edukacyjnej... uwazajcie, bo bedzie mi sie chcialo wstac... niedziela, nieco po 5... jak ja otworze me sliczne oczka???
gdzie jade??? za daleko. do Wilna. zaprzyjazniac sie z Mickiewiczem. owszem, czesc rzeczy ma ciekawa, ale III czesc "dziadow" mnie dobija...
dziadek w szpitalu... ja, bezduszna... nigdy z zadna babcia, ani dziadkiem nie mialam specjalnie dobrego kontaktu... rzadko sie widujemy, zupelnierozne swiaty... z roznych powodow... nie to, ze jakos sie klocimy (zdarza sie stosunkowo rzadko), czy nienawidzimy... raczej nie umiem z nimi nawiazac takiego naprade kontaktu... choc moze po prostu narzekam, wybrzydzam...
ciezko rozmawiac w szpitalu z kims, kogo dotad widzialo sie stosunkowo rzadko, jest roznica 2 pokolen, miasta i wsi... ja tak mam, watpie, by bylo to jakies bardzo nienaturalne...
to na tyle...
budoowa notki... od rzeczy niewaznych, do tych bardziej...od drobnostki, do powagi... ale taka budowa wskazuje na chyba moja prawdziwa bezdusznosc... nie wiem... nie umialam jakos tak zaczac notki...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
26.09.2005 :: 15:16 :: pb135.radomysl-wielki.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Ja za swoją babką łezki nie uronię. Całkowite przeciwieństwo standardowego wyobrażenia o słodkiej staruszce rozkochanej we wnusi. I nie uważam się za bezduszną, tylko ją bo doprowadzila do takego stanu rzeczy. Nikogo nie można na siłę , albo z obowiązku kochać.
24.09.2005 :: 14:20 :: awg198.neoplus.adsl.tpnet.pl

rien

Tak a no właśnie co do tej bliskości z rodziną to jest tak, że każdy musi dać coś od siebie... a nie tylko Ty... Nie przejmuj się... Będzie ok. Miłej wycieczki nooo już chyba wczesniej życzyłam, no to jescze raz... Hmmmm też chce na wycieczkę!!BUZIAKI
24.09.2005 :: 11:44 :: 80.54.200.64

ailene

Dla mnie to nie jest bezdusznsc... wiem co czujesz. Moja chrzestna jest teraz chora. Dawniej widywałysmy sie praktycznie tylko w moje urodziny. Ale bylo milo, ucieszyla sie na nasz widok... Ciesze sie, ze poszlam.

Dziady...? bleeee Kordian to samo... nie cierpie dramatow romatycznych... Ale zycze milej wycieczki :)
Talk.pl :: Wróć