ktosiulka - komentarze


kolejny tydzien...
dowiedzialam sie, ze klase z ktorej zrezygnowalam po roku buerze jednak super nauczycelka z polskiego... taka, dla ktorej mozna zmienic wiele decyzji... przynajmniej niektorzy beda szczesliwi ...
zaproszenie na 18. do T. bardzo dluga droga. walka o zaufanie z rodzicami. nie pozolili zostac na cala noc. w sumie zaczynam ich nawet rozumiec: zaproszenie od kogos, kogo nie znaja, z kim nie wychodzilam na miasto, a jesli to zaraz po szkole na paczki... poza tym to piewrsza impreza u kogos, kogo nie znaja. pierwsza prawdziwa... te wakacje i poczatek roku... bardzo szybko z kogos kto wychodzil rzadko i nie za czesto zrobilam sie "dusza" towarzystwa... coraz mniej czasu w domu... martwia sie...potem bedzie latwiej nam... i mi, i im...
szkola... duzo zadaja...przetrwam, bo umiem... dalam rade tyle lat, teraz tez dam...
siostra na katechezie zadala temat: sens zycia... teraz nie wiem... szczerze nie wiem. ale wiem, ze chce go jeszcze poszukac... jest coraz lepiej, i mam nadzieje, ze tak zostanie...
kupilam sobie bluzke... przemoglam sie. weszlam do sklepu, gdzie za lada stali panstwo idealni... przemoglam strach przed sprawdzeniem, czy w nia wejde... w sliczna bluzeczke, o jakiej dawno myslalam... ta byla prawie idealna... weszlam, kupilam...
chyba rzeczywiscie nie jestem takim ciolem... nie az tak brzydka, nie az tak glupia... dam rade

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
12.09.2005 :: 14:19 :: pb135.radomysl-wielki.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Ja jestem jeszcze w tej pierwszej fazie, grzeję sobie w domu fotel przed telewizorem ;) Niech Ci humor dalej tak dopisuje, będzie jeszcze lepiej;)
10.09.2005 :: 21:44 :: 80.54.200.64

ailene

Oby tak dalej, a bedzie jeszcze lepiej, wiecej wiary w siebie!
Tez mialam przeprawe z rodzicami o imprezy, wypady i wyjazdy. To byla dluga droga kompromisow, glownie z mojej storny, ale oplacalo sie bo mam teraz mnostwo swobody. Ukonczysz osiemnstke, to tez wyluzuja i bedzie good :)

09.09.2005 :: 22:58 :: awt62.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Dobrze, że humor dopisuje ściskam mocno... Wszyscy są szczególni na swój sposób, mają i zalety i wady... Co do nocy poza domem. Pierwsz była po mojej 18... Tzn pierwsza całonocna wędrówka po barach na mieście... Taka impreza, której nie żałuje... Czasami warto mieć 18 lat... ale tylko czasami. BUZIAKI
Talk.pl :: Wróć