ktosiulka - komentarze


cos we mnie peka... coraz trudniej pisac, mowic, cokolwiek mam do przekazania niknie w otchlani bezcelowosci mego jestestwa...
ostatnie dni...
przedwczoraj spacer z A. po Lazienkach i okolicach...
wczoraj glownie siedzenie w domku, spotkanie ze znajomymi pozanymi w Karpaczu...
dzisiaj wczesniejsze wstanie, podroz autobusem z tymi ludzmi co wczoraj plus ich znajomi...rozpoczecie roku szkolnego, spacer z M...
i niby wszystko dobrze, wszystko ok, ale...
gdzies w glebi pokutuje uczucie trudne do okreslenia. niby zawsze jest ktos do pomeczenia, kto wyslucha. niby mniej sie krzywie stojac przed lustrem, niby ich slowa musza byc szczere, niby...
zaciskam wargi. po co??? nie wiem. uczucie... moze strachu przed ta wstretna samotnoscia. niby wszyscy sa gdzies w poblizu mnie, na wyciagniecie reki, ale...w zyciu kazdego z nich pojawia sie ktos nowy. coraz czesciej mowia o zwiazkach...
a ja stoje na srodku i moge tylko wzruszyc ramionami. nawet nie wiem po co.
mijam starych znajomych. ktos trzyma ich za reke...
ja... wkrotce cos sie rozpadnie... jakas czastka mnie bedzie kazala mi cos zmienic... ale co??? samotnosci nie da sie na nic wymienic... nie bedzie do kogo sie przytulic...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
02.09.2005 :: 15:30 :: auu229.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Samotność... jak często to słyszymy... Jak ciężko jest się jej pozbyć... to czasami cecha czlowieka... być wśród innych, ale mimo to być samotnym, czuć się niezrozumianym... Wydaje mi się, że mimo wszystko przed Tobą całe życie...nie masz co się martwić chwilową samotnością... to minie... I musisz w to wierzyć... Ktoś powiedział, że prawdziwą samotność człowiek sam wybiera... BUZIAKI
02.09.2005 :: 07:40 :: gate.rdi.pl

ailene

DLaczego od razu musza klamac...? Po prostu uwierz im.
Samotnosc... ja wciaz wierze, ze wkrotce i ty odnajdziesz swoja druga polowke...
Talk.pl :: Wróć