ktosiulka - komentarze


kolejny dzien, kolejne stracone chwile... kolejne zyskane??? nie wiem... samotnosc... pustka...
aspekty pozytywne :
1.przyjaciolka znalazla wymarzony ciuszek za bardzo niska cene i byla bardzo szczesliwa... jak rzadko i nie narzekala zbytnio...
2.ktos mnie nie nazwal mym niezwykla rzadkim imieniem ( zaledwie 60% procent dziewczyn w klasie i 14% ostatniego calego obozu ) i to nie bylo wredne, ani zlosliwe i nawet mi sie spodobalo...smieszne zrobnienie nazwiska...
aspekty negatywne:
1. szeroko pojeta nuda
2. koniecznosc robienia przetworow
3. koniecznosc sprzatania gorsza od nudy
4. strasznie duzo narzekam...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
04.08.2005 :: 11:06 :: pb135.radomysl-wielki.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Każdy sobie musi czasem dla zdrowia ponarzekać. Całkowicie normalne zachowanie, ponieważ oczyszcza organizm z nadmiaru złych emocji ;)
03.08.2005 :: 18:39 :: auy73.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Czasem jest tak, że nic nam się nie podoba. Ale przejdzie... BUZIAKI
03.08.2005 :: 12:44 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

wiepszowinka

lol
03.08.2005 :: 01:48 :: gate.rdi.pl

ailene

Zapomnialam o ad2... liczenie w zakresiu dziesieciu, pierwsza klasa szkoly podstawowej... Brawo!
03.08.2005 :: 01:47 :: gate.rdi.pl

ailene

Ad0. Nie jesteś sama...
Ad1.Ciuchy... ja nie mam wymarzonych ciuszkow, bazuję na tym co dostarcza rynek. Wybor nie jest duży - albo mi sie niepodoba, albo kosztuje fortune... dlatego tezbym się cieszyła.
Ad3.Hmm tez mam takowe przezwisko :)
Ad4.Aspekty negatywne... ostatnio tylko takowe widze... malo pocieszajace. Chyba ogarnia mnie pesymizm. W kazdym razie buziaki!
03.08.2005 :: 00:51 :: 80.51.255.74

chlopczysko

Kiedy mnie ostatnio mama zmusiła do sprzątania to znalazłem pod dywanem 5 zł :) Nie wiem skad się tam wzięło,ale bardzo mi się ten zastrzyk gotówki pzydał :)
3maj się ciepło!
Ps:strasznie dawno cię nie odwiedzałem i strasznie dawno nie uruchamiałem kompa.
PAPA
Talk.pl :: Wróć