ktosiulka - komentarze


dzien... koniec... cenzurka z marnymi ocenami... skonsumowanie sporej ilosci lodow, co w widoczny sposob zachwialo moje poczucie wiary w mozliwosc pozbycia sie chocby 1 grama tluszczyku... a raczej zapowiedz kilku nowych niechcianych gosci...
wakacje... dziwne slowo... po raz pierwszy czuje, ze kogos moze mi brakowac w tym czasie...
w niedziele prawdopodobnie pierwszy wyjazd... z ruchu katolickiego...nie wiem, czy to dobry pomysl... ostatnio chyba zgubilam poczucie bliskosci Absoluta i wiary jako takiej...wiara jest darem... ja go nie otrzymalam... ale moze jej poszukam...troche poczucie winy... moze nie powinnam???? poznam ludzi, o ile nie bede wpatrywac sie w okno... nie wiem, czyo dobry pomysl...
coraz wiecej watpliwosci... strach, przed rzeczami na ktore sie cieszylam...panicznie zaczynam sie bac konfrotacji z nowymi ludzmi i ich poznania...zachowuje sie jak... no wlasnie...
zmiany... jak ja je potrafie nienawidzic... jak ja potrafie na nie wyczekiwac...
poczatek wakacji...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
27.06.2005 :: 09:27 :: 80.51.255.74

chlopczysko

Zmiany,kto je lubi? Chyba każdy z nas czuje odrobinę lęku i niechęć przed zmianami.Ale z drugiej strony zmiany są bardzo potrzebne,chociażby do tego żeby życie nie było nudne i jednostajne. Poznawanie nowych ludzi jest bardzo ciekawe! Odkryjesz to kiedy zaczniesz ich poznawać :)
Powodzenia!

26.06.2005 :: 23:47 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

wiepszowinka

jak ja się boje tegorocznych wakacji,... a co do zmian... nie lubię, ale wiem, że muszę je znosić...
26.06.2005 :: 16:42 :: awh218.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Lody są dobre na wszystko. Zobaczysz, nowi ludzie potrafią być całkiem w porząsiu. Pamiętaj, że będą w podobnej sytuacji co Ty. Musisz być po prostu otwarta. Wtedy na 100% będzie ok. Ja niestety jestem zbyt nieśmiała by zabajerować całą grupę. Jeżeli również nie czujesz się na siłach, poszukaj osoby tak samo wyobcowanej jak Ty siedzącej z boku. Gwarantuję znajomość na lata (może nawet przyjaźń:)) Własne doświadczenie:) BUZIAKI (ciepłego lata, odkrycia w sobie nowych pokładów wiary, nie tylko w BOGA ale i lepsze jutro)
26.06.2005 :: 13:31 :: pa202.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Nie każdy nowy człowiek jest zły, bo takie jest założenie. Są też fajni i jakoś trzeba ich poznac ;)
25.06.2005 :: 12:27 :: 195.136.67.222

Fajowy blog Jak bedziesz miala chwilke to wpadnij na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl i skomentuj nocie a ja sie odwdziecze Buziaki :***
24.06.2005 :: 23:02 :: talk.pl

ailene

Wakacje... jedni wyjezdzaja, drudzy przybywaja, nie wszystkich trzeba się bac... ludzie czasem potrzafia byc fajni... wiara... ja wiem, ze gdzies tam na gorze On jest, czuwa, prowadzi... nie umiem Go odnalesc w ludziach, ktorzy teoretycznie sa Jemu oddani, choc tak czesto o Nim mowia... szkoda... chyba nie jestem dobrym dzieckiem... pozdrowienia
Talk.pl :: Wróć