ktosiulka - komentarze


kwi... zly dzien... ktos pozyczyl sobie moja komorke i raczej nie ma zamiaru oddac... przynajmiej nie wiem kiedy...zatloczony tramwaj i torba na rzepy... bywa gorzej...

siostra... juz jkis czas poznala nicka i bylo w miare spokojnie... ale terazzaczelo sie jej wyraznie nudzic... wchodze sobie na blogi innych i... masakra...czytam ktosulka... ona sie wypiera, mowi, ze to inna ksywka, ale... bardziej prawdopodobne, ze kazdy pozysli o moim nicku niz... tak czesto popelniam literowki...

znowu narzekam...
kwi...

nie moge... koniec narzekania... stop...
cos opotymistycznego nakononiec bys musi...

w kazdej legendzie i bajce jest ziarenko prawdy... tak mowia... wiec moze, to o 2 polowkach jablka tez ma cos z prawdy... albo chociaz takie male ziarenko tylko dla mnie... dala mnie i mojej nadzieji...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
24.06.2005 :: 20:28 :: avn60.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

co do telefonów ja mam szczęście. Kiedyś wypadł mi na Lednicy z kieszeni. 100 000 osób, a ja odebrałam go z biura (no namiotu^^) rzeczy znalezionych. A co do Ktosulki, no to my, tzn Ci, którzy Cię często odwiedzają wiedzą jak piszesz i nie dadzą się nabrać. Z połówkami jabłka to dziwne porównanie, no bo, zeby znaleźć najpierw trzeba je przeciąć. Lepiej mówić pokrewna dusza:):):) BUZIAKI
23.06.2005 :: 17:46 :: dmq43.neoplus.adsl.tpnet.pl

miska

Qrde przecież ktosiulka i ktosulka to zupełnie inny nick, więć co sie jej czepiasz... nie ten sam... wyluzuj mała... aoch tak mi przykro z powodu twej cegły
23.06.2005 :: 12:55 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Tez mi się za bardzo wierzyć nie chciało, że napisałabyś coś takiego, bo z tego co tu wyczytujuę to raczej sama wiesz najlepiej, że wulgarna krytyka może zabloleć. A 2 połówki jabłka... Ja nie napiszę akurat jako zagorzału członek Klubu Samotnego Serca nic optymistycznego, więc się nie wypowiem.
22.06.2005 :: 21:34 :: talk.pl

ailene

Mojej mamy portwel ktos ostatnio sobie pozyczyl... coz bywa... co do komentow to kazdy kto Cie zna bedzie wiedzial, ze to nie Twoja sprawka, masz charakterystyczny syl pisania, no i nie robisz pewnych srotow wyrazowyc... odnajdziesz swoja polowke, predzej czy pozniej, ale znajdziesz... buziaki
Talk.pl :: Wróć