ktosiulka - komentarze


znowu mi nie wyszlo... nie umiem sie zupelnie przelamac... byc moze dla niego to wylacznie zarty, byc moze to dla niego naturalny sposob komunikacji miedzy ludzmi, ale...

jeden z kolegow powiedzial, ze wyglada tak, jakbym byla dla M. wazna... to nie moze byc prawda, chociazby z powodu dnia dzisiejszego. jak on mnie kocha krytykowac (chociaz zawsze jakis powod, by nazwac to waznoscia). myslalam, ze sie porycze. totalen zalamken. na szczescie moja psiapsiola wysluchala tego, powiedziala, ze jest idiota i zebym sie nim nie przejmowala. to nie takie proste.

M. ma przynajmiej jedna zalete. wiedzial, gdzie jest cukiernia z dobrym sernikiem. i dobry los nie dal mu mozliwosci dlugiego znecania sie nade mna. ja wypier********* sie na jednej stacji metra, on na innej 2 przystanki dalej. 2 inne soby lagodzily nasze stosunki (cos za duzo tych 2, no i jeszcze jedna ).

z drugiej strony jest jedna z osob, z ktora mimo wszystko spedzam porownywalnie duzo czasu. ktora sie do mnie odzywa. moze to ja dzisaj bylam bardziej przewrazliwiona niz zwykle... moze traktuje to za bardzo serio. moze...

i nadzieji brak...

do skarpetek z tym wszystkim.

notka bez ladu i skladu. chyba zrozumiala tylko dla mnie.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
21.06.2005 :: 16:32 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

niekochanaja

życie lubi dawac w kośc. jeśli będziesz miała chec to zajrzyj: niekochanaja.mylog.pl
21.06.2005 :: 15:10 :: ami121.neoplus.adsl.tpnet.pl

malka91

Siemka!! Chciałabym Cię zaprosić na pewną stronkę. Jest to takie młodzieżowe forum, ale dopiero się rozkreca, więc potrzebujemy więcej użytkowników. Jest tam wiele fajnych działów, w których możesz porozmawiać z innymi na każdy temat.
Adres: http://forum.jajko.net/ Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam :)

21.06.2005 :: 14:58 :: dcx68.neoplus.adsl.tpnet.pl

miriam

Siemka super blog. Fajnie by było gdybyś pomógł/a mi zdobyć 6-cio cyfrową liczbę odwiedzin i 4-ro cyfrową liczbę komentarzy. Jak już się zdecydujesz to w komentarzach zostaw swój adres bloga to zostaniesz wpisany/a do moich linków. Aha zostaw jeszcze jak mam cię zapisać, żeby później nie było na mnie, że zły nick ci dałam. A oto mój blog http://overgroundandpreluders.blog.onet.pl
P.S. Nie tylko będziesz u mnie w linkach, ale ja się często będę odwdzięczać. Pozdro
20.06.2005 :: 23:05 :: talk.pl

ailene

Krytyka boli, zwlaszcza z ust bliskiej osoby... latwo mowic, ale po prostu ttrzeba przestac sie nia przejmowac... trzymaj sie i buziaki!
Talk.pl :: Wróć