ktosiulka - komentarze


droga ktora ide... bez konca... pelna watpliwosci...
chcialabym lakac lecz nie mam sily, chcialabym krzyczec, lecz nie potrafie, chcialabym zasnac, lecz cos mi nie pozwala.
mnostwo mysli bez ladu i skladu. po prostu sa.

"maly" deszczyk przez ostatnie trzy dni odwiedzajacy okolice mojej przestrzeni zyciowej. rano strasznie duszno i cieplo, do domu wracam z nogawkami zamoczonymi do kolan. uciazliwe targanie ze soba wszedzie kurtki przez wieksza czesc dnia, co i tak w zestawieniu z mozliwoscia wrocenia w suchej bluzce uznaje za sensowny wybor.

to straszna glupota. po prostu teraz nie potrafie inaczej., przepraczam. jednak nie umiem nawet napisac tego co mi lezy na sercu. przepraszam.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
17.06.2005 :: 12:08 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Dzisiaj to ja też nie potrafie wyrazić co czuje... Sfera emocjonalna to temat tak drażliwy, że trudno przelać swoje odczucia w wiarygodny sposób.
17.06.2005 :: 12:03 :: 80.51.255.74

chlopczysko

Czasami trudno jest ubierać myśli w słowa. W takich sytuacjach dobrze jest milczeć i rozkoszować się ciszą.
W ciszy, myśli łatwiej układają się w całość.

Ps: Bloga nie mogę przestać prowadzić, bo mam jeszcze kilka historyjek do opisania.

Pozdrawiam! 3maj się !!
16.06.2005 :: 22:29 :: talk.pl

ailene

kazdy ma czasem taki nastroj... minie i bedzie lepiej... Buziaki i trzymaj się...
16.06.2005 :: 21:16 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

wiepszowinka

u nas pogoda prawie identyczna.... nie masz za co przepraszać, ale.... może by pomogło??
Talk.pl :: Wróć