ktosiulka - komentarze


kolega wrzucil do neta zdjecia z wycieczki... jednoznacznie stierdzam, ze jest mnie na nich za duzo, i ze, o skarpetki, prezentuje sie na nich rownie atrakcyjnie jak roziechana zaba na asfalcie. jedyne, na co bylo mnie stac, to nie uciakac za bardzo przed aparatem. wtedy wychodza jeszcze bardziej idiotyczne zdjecia.
juz mniej wicej oceny wystawione. masakra. gorzej niz na pierwszy semestr, a i wtedy nie bylo dobrze...
zaczynam przelamywac moj paniczny strach przed niewaznymi rzeczami...marnymi i prostymi, ale... moze dlatego, ze niektorzy uodparniaja mnie na krytyke. przestaje sie tym przejmowac, bo robia to za czesto, a poza tym robia to prosto w twarz. oni pewnie nie uwazaja tego za krytyke, tylko zwrocenie na cos uwagi. niewazne. ich zachowanie na razie odbieram jako szczere. wiec...
wzielam brazowa kredke. narysowalam sobie wasy, zlaczylam brwi... zaczelam zastanawia sie jak to by bylo, gdyby w odpowiednim czasie cos mi wyroslo.nie doszlam do jakis zaskakujacych wnioskow. M. rano mowil o jego kontakatach z kolezanka, a wlasciwie o niesamowicie ponizajacych druga plec wiadomosci przesylanych przez gg. potem w telewizji uslyszalam o szowinistycznych zadaniach z matematyki. chyba zwariuje. czy naprawde Marsjanie i Wenusjanki nie sa w stanie razem ze soba wytrzymac na jednej planecie???
co do parad, no to przosze mamy zaplanowana parade normalnosci. juz sie boje.
po ogladaniu jednych wiadomosci jestem zalamana. bylo jeszcze o Polsce jako oazie nietolerancji wobec Zydow.
zyje w kraju ksenofobii i nietolerancji. i "oswiecil" mnie jeden dzien, a dokladniej rzecz biorac jedne wiadomosci (a dokladniej chyba jakis inny program informacyjny) i jedna wypowiedz znajomego.
eh...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
16.06.2005 :: 21:00 :: auw149.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

...tolerancja nie jest najważniejsza... Zresztą z horoskopu biorąc to moją planetą jest mars:) Więc w takie rzeczy nie wierzę. Po prostu różnimy się... Ale to chyba oto chodzi. Najważniejsze jest nie tracić głowy i być sobą... cały czas to powtarzam... ja próbuje czasem wychodzi:) BUZIAKI... DODATKOWO zgadzam się z przedmówcą:)
16.06.2005 :: 18:52 :: 80.51.255.74

chlopczysko

Parada normalności?
Dobry Boże widzisz i nie grzmisz!?! Chroń nas przed taką NORMALNOŚCIĄ!
16.06.2005 :: 13:46 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Ja jestem głeboko zawstydzona, że głownym organizatorem parad niormalności jest - Młodzież Wszechpolska. Reszta kraju to juz taka mieszana młodzież- nazwa sugeruje, że tylko oni są taka porządną, staropolska młodzieża. Nie znosze ich po prostu. Jak mają mysleć o nas obcokrajowcy skoro pod plaszczykiem wielkich idei, pod górnolotna nazwą zrzesza się banda chuliganów, którzy tylko patrzą, żeby komus przypakować.
15.06.2005 :: 22:16 :: talk.pl

ailene

Tez przywyklam do komentarzy. Z tych konstruktywnych cos wyciagam, reszta mi dynda i powiewa. A Polska jest rzeczywiscie krajem nietolerancji i ksenofobii, z chorym poczuciem normalnosci, ze normalny czlowiek powiinien byc nie-Zydem, heteroseksualista, katolikiem, niewyrozniajacym sie pod zadnym wzgledem. Inaczej jest wyklety lub dostaje sie wpierdol w najblizszej bramie... jacy ludzie taki kraj... pozdrowienia
15.06.2005 :: 21:17 :: cnt76.neoplus.adsl.tpnet.pl

elf

mozna sie przyzwyczaic,ze ktos na ciebie dziwnie patrzy, ze lustruje cie wzrokiem od gory do dolu...do komentarzy rownierz...cos o tym wiem
15.06.2005 :: 21:09 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

wiepszowinka

może oni naprawdę nie chcą Cię krytykować, ale nie zdają sobie z tego sprawy?? co do parady normalności-noł koments. zwłaszcza przez osoby, które ją organizują.... (już poprawiłam u siebie)
Talk.pl :: Wróć