ktosiulka - komentarze


dwie uwagi, jedna do piatku, druga do soboty... o piatku: tak, alarm o zgrozeniu biologicznym, w miescie w ktorym chodze do szkoly... dzieki swiadomosci, ze cos sie dzieje i mojej bystrosci(=P) dotarlam tam gdzie chcialam bez wiekszego problemu. znajomosc ewentualnych objazdow wcale tego nie utrudniala. aczkolwiek mam swiadomosc tego jak latwo unieruchomic tak duzo miasto. za duzo ludzi na tak malej powierzchni. co do soboty: mam wrazenie, ze srodowiska homoseksualne zachowuja sie troche dziwnie. mija mama wcale nie stala sie bardziej tolerancyjna dlatego, ze postanowili urzadzic ta parade. wrecz przeciwnie. raczyla dac mi mozliwosc wysluchania paru epitetow pod ich tematem. osobiscie o nich nic nie mam. nikt mi jeszcze nie powiedzial, o ty, ze jest homoseksualista i raczej wnioskujac z zachowania mojej klasy nawet gdyby ktos byl, to by sie nie przyznal.
zastanawiam sie, dlaczego jestem moze nieco dziwna brakiem nienawisci wobec jakiejkolwiek grupy spolecznej. wisi mi, jak ktos sie ubiera, czego slucha, co wyznaje i tak dalej... jesli moge z im po prostu pogadac jest okej. i chyba tak powinno byc???

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
12.06.2005 :: 18:41 :: 80.54.200.2

ailene

Hmm zagrozenie biologiczne... moje male senne miasteczko tylko od czasu do czasu huragany wyrywajace drzewa nawiedzaja. Byajmij nie mieszkam blisko moza ;) Co do tolerancji to z jednej strony jestem tolerancyjna z drugiej nie. Paradox? Nie... Jestem tolerancyjna dopuki cos nie krzywdzi mojej rodziny, rodziny, mnie lub innego czlowieka. Homoseksualisci, transwestyci, punki, metale (tych to akurat lubie ;) discopolowcy, hare krishna czy inni niech sobie zyja jak chca, mi nie przeszkadzaja, ja im nie przeszkadzam, spoko. Jednak nie umiem, nie chce i nie bede akceptowac kogos kto krzywdzi nnego czlowieka. Najlepszy przyklad kibole, dresiarze czy neofaszysci. Dlaczego mam tolerowac kogos kto zabilby innego czlowieka tylko dlatego, ze wyznaje inna religie czy po prostu kibicuje innej druzynie? Dlaczego mam stracic uzebienie tylko dlatego ze ubrałam czerwone sznurowki do czarnych glanow? Nie mowie, zeby od razu wszystkich kiboli czy dresiarzy wpakowac za kratki, jednak oni zupelnie ni licza sie z pojeciem tolerancji, wiec czemu ja mam sie z nim liczyc wzgledem nich? Takie jest moje zdanie. Buziaki
12.06.2005 :: 18:39 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

wiepszowinka

oczywiście, że tak powinno być... chociaż ja nie mogę się powstrzymać od braku sympatii do laleczek-szmat-barbi.... no, a jeszcze bardziej boli to, że niektórzy mnie za taką mają... no cóż....
12.06.2005 :: 17:03 :: awr180.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Ja sama przyznaje, że trudno mi powiedzieć czy jestem tolerancyjna, mówię, że w miarę tak, ale nigdy nie miałam możliwości wypróbowania mojej tolerancji. A jeżeli chodzi o tą paradę. Uważam, że to głupota. Nierozumiem osób, które chcą totalnej tolerancji i uważają za nomalne krzyki na temt własnej orientacji seksualnej. Hetero nie ma takiego zwyczaju, że wchodzi do firmy i od drzwi krzyczy... Wolę płeć przeciwną, hej słyszycie. A wydaje mi się, że Homo własnie chcą tak zacząć robic. Właśnie takie parady są czymś takim... BUZIAKI
Talk.pl :: Wróć