ktosiulka - komentarze


jak zaczl sie ten dzien??? okrutnie... matka natura glebiej zastanowiwszy sie nad mymi proporcjami stwierdzily, ze sa do.... ze sa nienajlepsze i postanowila dodatkowo zachwiac i tak slabiutka proporcje mjej twarzy... dokonala tego poprzez jakiegos malego i pieknego zapewne owada... wygladam strasznie smiesznie... z jednej strony - oko i wor pod nim, z drugiej - mniejsze oko i wypuklosc ( wory pod oczami maja sie nijak do opuchlizny... albo jedno, albo drugie...). i moj wyglad bylabym w stanie przezyc, ale mi to realnie przeszkadza, ja to czuje caly czas... dotyk boli, a normalnie jakby ogranicza prace oka.
dzisiaj byla u mnie psiapsiola, ktora zdecydowala sie na odwazny krok spedzenia nocy u mnie w domu... poniewaz przezyla u mnie okres ponad 20 godzin stwierdzam, ze nie jestem bardzo zlym osobnikiem =P...
w poniedzialek klasowa wycieczka na szkole ekologiczna...szumna radosc i emocje... moze ktos chce jechac za mnie??? jakos przeboleje ta "wielka" strate .wycieczka na 3 dni, czyli najglubsza dlugosc... i ekologiczna! moze to nawet byc ciekawe, ale moja klasa racej nie bedzie zainteresowana... ostatnio klasa ( w znaczeniu plec brzydsza =P) stali sie bardziej zywi niz zwykle, a rozki rosna im w zaskakujacym tempie...
ale jakos bedzie... moze nawet przezyje...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
08.06.2005 :: 12:45 :: chello084010135161.chello.pl

czarna

moze to Cie oderwie od tych wszystkich, niepotrzebnych, trudnych mysli! przezyjesz...musisz!
08.06.2005 :: 11:16 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

wiepszowinka

hm... ja właśnie wróciłam.... było dobrze i w ogóle czasu brak.... miłe zabawy....
06.06.2005 :: 21:31 :: talk.pl

ailene

Ktosiulko tak, a propos Twojego komentarza... Wiem jak to jest, przez dlugi czas mi tez sie tak wydawalo... Spojrz na to jednak z innej strony. Czy ty patrzac na czlowieka, myslisz sobie - idiota? Jestes tolerancyjna osoba, pamietam Twoje sprzeczne z moimi opinami komentarze. Nie zakladaj, ze ludzie tak sobie mysla, bo tak nie jest. Jestem strasznie krytczna, zarowno wzgledm siebie, jak i innych, wrecz zdarza mi sie szukac dziury w calym, jednak przenigdy nie pomyslalam o kims idiotka, dopuki nie zrobil czegos naprawde glupiego i nieodpowiedzialnego... Ludzie nie sa zli... POzdrowienia i wiecej wiady w siebie!
05.06.2005 :: 19:49 :: dnh193.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

ale ja jestem w mat-fizie z mega matma, ja naprawde nie szlam tam dla biologii...
05.06.2005 :: 18:42 :: avn35.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Nie bój nic Twoja gębula wróci do normy... Ja tam wycieczki lubię nawet z takimi osobnikami jakie były w mojej klasie. Po prostu lubię zwiedzać:) Ekologiczna... chodziłam do klasy humanistyczno turystycznej, więc wycieczki były trochę pod innym tematem. Trzymaj się może Ci tych diabłów potem brakować. Widzisz nie jesteś potworkiem skoro Twoja psiapsióła przeżyła :) BUZIAKI, dzięki za odwiedziny...
05.06.2005 :: 15:41 :: cok233.neoplus.adsl.tpnet.pl

elf

mam zle wspomnienie z osami, w mojim przekonaniu nigdy nie byly porzyteczne a porzadlily mnie kiedys dosyc dotkliwie...co do klasy...wydziedzicza, wyrzuca i wogole ale co tam moje rozki sa dosyc dlugie, nie dam sie...skonczy sie na paru polamanych zebrach (klasy)
05.06.2005 :: 14:08 :: dne1.neoplus.adsl.tpnet.pl

a co cie to...

zmień tego bloga, bo tu obrzydliwie jest...
05.06.2005 :: 13:50 :: pa202.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Ja unikam wszelakie rodzaju stworzonek żadlących, bo mam zupełnie szalone uczulenie i jeśli Tobie zapuchło poł twarzy to mnie spuchłaby cała głowa i jeszcze szyja do kompletu ;) Wapno pić w duzych ilościach i czasem Fenistil Gel pomaga. Pozdrawiam ;)
04.06.2005 :: 23:17 :: 80.54.200.2

ailene

Hmm ja mam z kolei dlon niewymiarowa. Moje palce potrqcily proporcje... przez kilka glupi pszczol, ktre uparly sie by przebic rekawice... Wycieczki klasowe bywaja calkiem fajne, a jak ma sie zwariowanych kolegow, to zazwyczaj tylko boki zrywac ze smiechu ;) Buziaki!
Talk.pl :: Wróć