ktosiulka - komentarze


aspekt zly dzisiejszego dnia:
jestem tchorzem, nie umiem walczyc o rzeczy, ktore innym sie naleza. jesli innym z podobnymi wynikami sie naleza, to dlaczego mi nie??? co nie zmienia faktu, ze nie potrafie pojsc... "ja bym na twoim miejscu poszla i porozmawiala, trzeba walczyc, bo cie stlamsza"... moze...
aspekt dobry dnia dzisiejszego:
dzien dziecka. dyrekcja rzucila sie na szczesliwe numerki dla wszystkich (co i tak prawie nic nie zmienilo, bo zapowiedzianych rzeczy nie obejmuje), a na korytarz zostal wystawiony telewizorek... na przerwach mielismy wiec okazje przypomniec sobie tak wspaniale postacie jak: Papa Smerf, Smerfetka, Osilek, Ciamajda, Zabole...i wiele wiele innych...smiesznie musialismy wygladac... i wygladalismy... takie wielkie dzieci siedza przed telewizorkiem z puszczona bajeczka i "bardzo silnie przezywaja to co sie dzieje na ekranie"... smiesznie bylo...
inny dobry aspekt:
udalo mi sie wyciagnac papier, ktory zaklinowal sie wczoraj w drukarce... jakims cudem sie udalo... na czym sie zaciol??? na drukowaniu wymagan z religii... masakra...grunt, ze udalo sie wyciagnac, bez rozbierania drukarki, a myslam juz sie nie da... jaka jeste zdolna...=)
i wiele wiele innych... ale to wszystko jakies takie prostackie... to co wyzej tez...ua... zle ze mna...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
02.06.2005 :: 20:58 :: talk.pl

ailene

Prostackie? Czemu? Normalne zycie... ja sie ciesze, ze wpadlam na pomysl podlaczenie dysmena do wzmacniacza i kolum. Komp mi sie zepsul... nie mam mialam jak muzyki sluchac... potrzreba matka wynalazkow ;)
Ja tez nie umiem rozpychac sie lokciami, ta sile, brutalnie... chociaz ostatnio gdy czuje sie pokrzywdzona czy niedoceniona po prostu mowie. Czasem dziala, czasem nie... Nie mam wyrzutów, ze nie zrobilam nic... Hmm co do bajek to czaasem mi odwala i ogladam, zupelnie jak male dziecko i nie czuje sie glupia czy dziecinna. Dziecko powinno zyc w kazdym z nas, by rozswietlac nam zycie... ja nie chce go zadusisc wszechogarniajaca dorosloscia... Pozdrowienia
02.06.2005 :: 16:38 :: v20-s1.itpp.pl

outsiderka

wracam! Jak widac kazdy dzien ma jakies dobre aspekty =) w sumie lubie dzien dziecka. nie, nie w sumie. po prosru go lubie. milo jest przypomniec sobie te beztroskie czasy, kiedy zmartwienia muminkow, byly naszymi zmartwieniami =)
Talk.pl :: Wróć