ktosiulka - komentarze


poprawilo mi humor, cos z czego chyba nie powinnam byc dumna, ale i tak to mie jakos tak podnioslo na duchu...
co to??? wyniki "kangura"... wynik w szkole:42(a moze 43... nie pamietam dokladnie, a skleroza nie boli=P)...
120 marnych punkcikow, 150 do zdobycia... obok napis:wynik bardzo dobry... nareszczie mniej wiecej wstrzelilam sie w wyniik...
jak ja obstawiam wyniki??? klasowka, uczucie totalnej beznadzieji... uczucie scisku w zoladku przed oddaniem i bardzo czesto 4, czasem 5...
Ola wychodzi zadowolona z klasowki, nie narzeka.. gdy dostaje prace i patrzy na 2, lub 3, wcale nie promienieje radoscia...
laseczki jeszcze w tym semestrze nie zlapalam, ale oceny bardzo slabe... oj, ciezko bedzie pertraktowac z mama widzaca takze moje oceny z semestru... zawsze na koniec bylo lepiej, a teraz duzo gorzej.. nie widze tego w rozowych barwach...
ostatnio cos we mnie peklo, poznaje coraz wiecej ludzi, coprawda pewnie tylko na "raz, lub dwa", ale zawsze... cos we mnie peka... tylko co???

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
01.06.2005 :: 18:46 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

wiepszowinka

ja mam to samo... co z tego, że dostałam 4 i było to najlepsza ocena, jeśli mogłam dostać 5... i ten semestr poszedł okrutnie, bo za dużo wolnego było... przeszkadzało strasznie... może pstatecznie pójdzie nam lepiej na koniec, a teraz to tylko zł wrażenia??
01.06.2005 :: 09:26 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Ja byłam kiedyś ( chyba przypadkiem) na drużynnowym konkursie wojewódzkim w matmie, a potem moja lewa półkula mózgowa, która odpowiada za przedmioty ścisłe przestała się rozwijać :) Gratulacje i chylę czoła ;)
31.05.2005 :: 21:58 :: talk.pl

ailene

120 ptk... bardzo ladny wynik. Ja tez po klasowka zwykle mialam mala depreche, potem nie bylo az tak zle. A juz pod koniec liceum to zupelnie przestalam sie przejmowac, oddajac klasowke pytalam sie czy bedzie mozna poprawiac. Jesli tak - to spoko, gorzej, jesli nie... Co do poznawania ludzi, to tez unikam tego jak ognia. Boje sie... chociaz ostatnio mam wiecej odwagi... moze ja tez sie wkrotce przelamie.. Pozdrowiam

Talk.pl :: Wróć