ktosiulka - komentarze


jesli jeszcze raz, ktos napisze, ze faceci nie patrz tylko na wyglad udusze go wlasnymi rekami... dzisiaj mialam okazje wysluchac jednej krytyki wygladu mojej kolezanki i narzekan moich "biednych" kolegow na wyglad dziewczyn w naszym profilu...jednak dopoki beda mnie za soba ciagnac (czasem doslownie) zakladam, ze nie jest im ze mna tak zle, i ze sie mnie nie wstydza , bo chodza ze mna po ulicy...
swoja droga ja tez moge na nich ponarzekac... a co... oni nie sa znowu tez tacy piekni...ale jakos ich tak lubie po prostu...
moze nie powinnam sie wsciakac??? w koncu My, dziewczyny tez lubimy porozmawiac o wygladzie menow... a potem niekoniecznie podobaja sie Nam ci najladniejsi...
nauczylam sie olewac bardzo duzo slow, tzn. ich slow... niektore slowa nie bola juz tak bardzo, nie wiem, moze dlatego, ze nie zawszemowia to na serio, a pewne wyrazenia sa poprostu elementaem slangu...a moze to ja sie zmieniam??? i mimo wszystko gdzies gleboko mysle: i co z tego, lub i tak cos jestem warta...
dzisiaj znowu krytyka siostry... przeleciala gdzies obok moich uszu... mam prawo do pewnych achowan... chyba???

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
31.05.2005 :: 13:23 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Też bym tak chciała z 15 kg nadwagi mieć porządnego chłopa :( Ale zobowiązania w pewnym klubie mnie ograniczają ;) No ,a to jest smutne, ale prawda, że dla większości facetów i ogólnie ludności niezbyt atrakcyjni praktycznie nie istnieją w kategorii mój chłopak/ moja dziewczyna
31.05.2005 :: 10:24 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

qamcia

wiesz co??? mam podobne zdanie. jeśli chodzi o facetów oczywiście. patrzą tylko na wygląd. ale są wyjątki. ale bardzo mało, niestety. jeśli będziesz miała czas i chęc, to zajrzyj do mnie:D qamcia.talk.pl
30.05.2005 :: 21:27 :: talk.pl

ofca

faceci nie patrza tylko na wyglad, ja mam ponad 15kg nadwagi a jedak jest jeden ktory kocha i drugi ktory komplementuje...nie jest zle
Talk.pl :: Wróć