ktosiulka - komentarze


ale jestem...
nic nie jest zrobione, a tyle do zrobienia...
samodzielnie stworzylam cos, co odwarze sie nazwac strona internetowa, ale to okreslenie chyba troche na wyrost....
mozna bylo korzystac wylacznie z html-a...ja nie mialam o tym zielonego pojecia... teraz mam tylko zielone, i to tylko troche... staralam sie zrobic optymistyczna strone, ale wszystkie polaczenia kolorow mnie denerwowaly... ale nie zmienilam barw , ani na granat, ani czern, choc sa takie klasyczne... beznadzieja...
kilka ramek i slow...
po co sie rodza ludzie tacy jak ja???
wlasnie zajmuje komus miejsce w szole... komus zdolniejszemu, bardziej pracowitemu...
w tle leci "ale jestem" A.M. Jopek...
ale jestem...
tylko po co??? dlaczego???
czy warto walczysc o nicosc, o niespodzianki??? o niedopowiedziane slowa, o zludne nadzieje, o tysiace rozczarowan??? czy warto walczyc o kolejne chwile samotnosci???

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
30.05.2005 :: 15:38 :: talk.pl

ailene

Po co? Ja tez moge zadac sobie to pytanie, bo tez nie umiem odnalesc w tym wszystkim celu. Jestem... to sie liczy. Cel zawsze jakis sie znajdzie. Bo skoro jestem to to znaczy że Bog, przeznaczenie, czy jakas inna sila wyzsza cos sobie wzgledem mnie zaplanowala. I po cos tu jestem. Jeszcze nei wiem po co. Moze sie kiedys dowiem, a moze to na zawsze pozostanie tajemnica. Ale zyje, jestem bo takie jest przeznaczenie i czekam na to co nadejdzie. Nie mysl kategoriami, ze cos komus odbierasz, skoro sie tam znalazlas to znaczy, ze tak mialo byc, skoro dajesz sobie rade to znaczy, ze jestes zdolna i pracowita.
A htmla to sie jeszcze nauczysz. Ja tez znam tylko podstawy. Poczatki zawsze sa trudne, potem jest lepiej. Pozdrowienia
30.05.2005 :: 13:37 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

nikegirl

Trzeba wziąć pod uwagę, ze walczymy nie tylko o rozczarowania i smutki, ale też o radości! I takie myślenie pocojajestemnatymświecie nic nie daje. I to co już raz napisałam: nie wierzę, że dajesz sobie radę w dobrej szkole na trudnym rozszerzeniu i nie jesteś zdolna. Ja nie znam HTML, mam problemy z matmą i ogromne z fizyką, jestem samotna jak beduin na pustyni, ale jeszcze żyję:)
29.05.2005 :: 22:30 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

wiepszowinka

cudownie piszesz, więc nie mów, że jesteś ble i w ogóle.... html zawsze na początku jest trudny. a samotność może si.ę zamienić w chwile radości... trzeba zawsze mieć nadziję...zawsze jest gorzej, żeby mogło być lepiej... lepiej walczyć o wszystko, niż poddać się we wszystkim....
Talk.pl :: Wróć