ktosiulka - komentarze


chyba jestem aspoleczna...tak calkiem, moze po prostu...
gdy mi na czyms zalezy - nie uda sie, chocbym nie wiem, jak sie starala...
przestaje wierzyc w siebie... znowu... dzisiaj znow popatrzylam na nogi... dlaczego ja??? wstydze sie sama siebie, tych blizn, tej wady... znowu przestaje wierzyc, ze takie cos jak ja mozna kochac, ze da sie, ze sa jakies szanse...
nie kazda poczwarka staje sie motylem, ja nigdy nie uniose sie ponad glowami innych...czasami mam juz tego dosc...
rehabilitacja... teoretycznie tylko miesiac, jeszcze niecale dwa tygodnie...ale ten uporczywy brak czasu, codziennosc... nawet nie mam czasu, by wyplakac sie w rekaw przyjaciolkom...tym prawdziwym, wieloletnim...
dlaczego mieszkam na pseudo-wsi...ani kina, ani krow...ani cienia blokow, ani cienia drzew... nie podoba mi sie tu...a i tak codziennie zasuwam do W-wy...
oki, koniec tych smetow...jakos bedzie...
dziure w uczuciach i samotnisci zapcham chrupkami. bede jeszcze grubsza...ale to i tak chyba nie pomoze... uczucia na razie glownie mnie rania - podoba mi sie, i co z tego? i tak nigdy nic miedzy nami nie bedzie...
znowu smety...
niedobrze...
dla dobra wlasnego i swojego - koniec notki.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
24.05.2005 :: 20:20 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

wiepszowinka

popieram elfa.....
24.05.2005 :: 18:06 :: cmq162.neoplus.adsl.tpnet.pl

elf

i samopoczucie i miejsce zamieszkania-tak samo
24.05.2005 :: 16:39 :: chello084010135161.chello.pl

czarna

jakie smety?! ty przynajmniej masz o czym pisać...
23.05.2005 :: 23:27 :: talk.pl

ailene

Łatwo pisac poczekaj... milosc zawsze odnajduje, czy sie tego chce czy nie. Dzisiaj jestes smutna jednak dzisiaj wkrotce sie skonczy wzejdzie slonko, obudzi sie nowy dzien. Bedzie lepiej...
Talk.pl :: Wróć