ktosiulka - komentarze


znowu umieszcze cos nie swojego... to bedzie cytacik z lekturki, ktora katowalam dzisiaj... dokladniej rzecz biorac "Makbet" Szekspira:
Ciagle to jutro, jutro i znow jutro
Wije się w ciasnym kolku od dnia do dnia
Az do ostatniej gloski czasokresu;
A wszystkie wczora to byly pochodnie,
Ktore glupocie naszej przyswiecały
W drodze do smierci. Zgasnij, wstle swiatlo!
Zycie jest tylko przechodnim polcieniem,
Nedznym aktorem, ktory swoją rolę
Przez pare godzin wygrawszy na scenie
W nicosc przepada - powiescia idioty,
Głosna, wrzaskliwa, a nic nie znaczaca.

cos w tym jest... dzisiaj byla klasoweczka z analizy (matematycznej, jak sie domyslacie - to juz nie Szekspir =))-totalne dno... moje mysli fruwaly przez te 2 godziny wszedzie,nie znajdujac jedynie czasu by spogladac od czasu do czasu na zadanka... jutro kartkowca z tresci wyzej wymienionej lektury i z fizyki... S U P E R (mam nadzieje, ze wyczuwacie silna ironie???=))

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
19.05.2005 :: 22:03 :: 80.54.200.2

ailene

Makbet... podobała mi sie ta lekturka, jedna z fajniejszych w liecum. Podobały mi sie jeszcze Lalka, Zbrodni i kara oraz Mistrz i Małgorzata. Ta ostatnia jest genialna... Co do matmy to moje umiejetnosci z tej dziedziny wciaz ograniczaja sie tylko i wylacznie do liczenia pieniedzy :P. Pozdrowienia
19.05.2005 :: 21:57 :: deltanet.pl

lidunia

Ello bardzo suupeeerowy blog i wogole
mozesz wpasc tesh do mnie na http://lidunia.talk.pl i zostawic mi komenta no i jeszcze mam do ciebie pytanko jak sie pisze linki na strone czy cosik trzeba wykupic czy cooo plisss npaisz mi w komentach co mam robic pozdro dla wszystkich:*:*
19.05.2005 :: 21:56 :: deltanet.pl

lidunia

Ello bardzo suupeeerowy blog i wogole
mozesz wpasc tesh do mnie na http://lidunia.talk.pl i zostawic mi komenta no i jeszcze mam do ciebie pytanko jak sie pisze linki na strone czy cosik trzeba wykupic czy cooo plisss npaisz mi w komentach co mam robic pozdro dla wszystkich:*:*
Talk.pl :: Wróć