08.05.2005 :: 12:09
dzisiaj...moja siostra i ja...dwa zupelnie rozne swiaty...ona-zgrabna, wysportowana, wyzsza, lubiaca mnie dolowac... i ja...ostatnio chyba jestem troche chora...staje przed lustrem i nie zaczynam plakac...usmiecham sie do swojego odbicia w lustrze... polubilam moje brozowe oczy... w pewien sposob zaakceptowalam swoje nogi i te wszystkie szwy na nich... to nie moja wina, ze nie urodzilam sie zupelnie zdrowa... przeciez i tak tego nie zmienie... nawet nie mam jak... sa nawet przeciwskazania do operacji plastycznych... wiec jestescie moje blizny, jestescie czescia mnie... dziekuje Ci Boze, za to, ze codziennie nie musze znosic bolu... ze nie musze walczyc o kazdy oddech...dziekuje, ze moge wejsc po schodach... dziekuje za to, ze rodzice nie pija... dziekuje, za to, ze moge czasem pomoc w zadaniu z fizyki, lub matematyki...dziekuje za to, ze widze, slysze, mowie... dziekuje za to, ze czuje... mam prawo kochac...mimo wszystko jestem czlowiekiem...kocham cie swiecie, i Was-Ludzi na swoj maly, pokraczny sposob...nie musicie odwzajemniac tego uczucia, nie musicie dawac mi zludzen... nie musicie...pozwolcie mi tylko, chocby z daleka patrzec na wasze szczesie... bede szczesliwa z Wami...niemozliwe??? nie musisz trzymac mnie za reke, by dziekowac za to, ze jestes... wystarczy, ze zobacze Twoj usmiech szczery... nie kazdemu musi sie udac w zyciu... nie istnieje cos takiego jak milosc idealna... gdzies zawsze pojawi sie cielesnosc... zaakceptowalam to... dziekuje Wam, Przyjaciele i Koledzy, za to, ze jestescie... nie jestescie przeciez przy mnie tylko dlatego, by moc sie pokazac...dziekuje Wam za to, ze sluchacie mnie gdy placze i ze potraficie sie ze mna smiac...ze nie wstydzicie sie mnie w domu i na ulicy... dziekuje Ci Boze za dzisiaj... ze potrafilam zniesc docinki mojej siostry, i ze mimo wszystko na swoj sposob jestem szczesliwa... umiem usmiechnac sie do samej siebie... DZIEKUJE...placze, chyba ze szczescia..moze to dziwne i nienormalne... Boze, pozwol mi lubic siebie zawsze, choc troche...jak teraz.......