ktosiulka - komentarze


co moze odkrywczego napisac czleczek o tej porze??? nie wiem...=P
no to wstep mamy juz sa soba... coprawda nie slyszalam oklaskow, ale to pewnie ten dzwiekoszczelny monitor...te nowe modele jakos szczegolnie utrudniaja prawidlowy kontakt z otoczeniem...
hm... nazwijmy to,.. pisze jakies dziwne rzeczy... chyba powinnam natychmiast przerwac pisanie tej notki...to pewnie to niewyspanie spowodowane nadmiarem wolnego czasu...dobranoc...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
01.05.2005 :: 18:31 :: v20-s1.itpp.pl

outsiderka

klask, klask, klask! A teraz slychac? A mi sie podobaja takie notki o niczym...jesli sa fajnie napisane to lubie je czytac...
30.04.2005 :: 23:04 :: talk.pl

ailene

I za opinie o wierszu tez dziekuje... procz anonimowych ludzi z netu nikt ich nie widzial... dlatego ciesze sie, ze opinie sa pochlebne... :*
30.04.2005 :: 23:02 :: talk.pl

ailene

Mozna jednak cos odkrywczego dokonac dziesiaj - jak bardzo miekka jest kanapa :) mi rozum sie lansuje od nadmiaru informacji ;) A tak poza tym to komentarz nie byl niemily... podniosl mnie w jakis sposob na duchu... w moim postrzeganiu zazdrosc nie jest niczym zlym, w zyciu stanowi dla mnei naped, a w zwiazku dowod, ze cos nadal sie iskrzy... dlatego jest mi przykro ze on powiedzial to... ale coz. Chyba musze sie z tym jakos pogodzic... Dziekuje w kazdym razie za wszystko. Buziaki
Talk.pl :: Wróć