ktosiulka - komentarze


dzisiaj zebranie w placowce edukacyjnej... jak zwykle mama wroci nie za bardzo szczesliwa. bedzie, nazwijmy to dskusja, na temat mojego zapalu i przewidywanej przysloszci. nie wiem, moze nie nje bede miala dostepu do neta...........
znowu bede plakac w swoim pokoju... bez marzen i planow... zawsze tylko mamie zalezalo, mnie przestalo bardzo szybko... do jakich szkol powinnam chodzic i jakie miec oceny... zawsze to wiedziala... dla mojej przyszlosci... problem polega na tym, ze jezeli ktos narzuca tobie to, co powinnas chciec, zapominasz o co walczysz i rzestajesz marzyc, wiedziec co chcesz w zyciu robic...
nie widze siebie jutro, nie widzialam siebie dzisiejszej wczoraj...
owszem, jestem w dobrej szkole, ludzie tez fajni, ale w duszy totalna pustka i kazdego dnia zadaje sobie pytanie, co ja wlasciwie tutaj robie... nie chodzilam bym do tej szkoly gdyby nie ona i jej nakazy, jak powinnam zaczac spedzac swoj wolny czas...
ale walke i tak przegralam... najpierw o zajecia dodatkowe w podstawowce, potem o gimnazjum, teraz o liceum...
nie mam juz sily byc tym, kim mnie widza... nie mam sily juz tego zmieniac, bo rozmienialam sie na drobne polegajac w poprzednich walkach...naucze sie plynac z pradem, moze nawet uda sie stlumic ostatnie powiewy buntu...
czuje sie niczym bohater tragiczny... taki jak w sarozytnym teatrze... jest skazany i niealeznie od podjetych decyzji przegra...
do przeczytania nie wiem koiedy...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
26.04.2005 :: 15:07 :: v20-s1.itpp.pl

shadowkitty

nie tylko ty przegrywasz i musisz płynąć z prądem. Cały dzisiejszy świat jest nastawiony na ujednolicanie. Wszyscy podporządkowywujemy sie pod standart. Większość nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. a ci którzy sobie zdają, próbują może czasem coś zmienić, są zagłuszani. Trudno przeciwstawić się większości. I dlatego, Ci którzy WIDZĄ załamują się. Schodzimy na dno. Jedyna szansa to na tym dnie, zapewnić sobie jakąś egzystencję...
25.04.2005 :: 20:46 :: cmf207.neoplus.adsl.tpnet.pl

nie wiem co ci napisac, moze napisze tylko, ze tu bylam i wierze ze choc troche uda ci sie cos zmienic
25.04.2005 :: 20:32 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Siemanko :D Spoko bloguś ;) Zapraszam czasem do mnie na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl Aha i i nie zapomnij w komciu napisac adresu twojego bloga, to czasem tu jeszcze wpadne :P I wpisz się do księgi gości, jeśli Cię tam jeszcze nie ma. papatki :****
25.04.2005 :: 20:26 :: 80.54.200.2

Nie wiem co napisac... u mnie bylo zawsze inaczej. Mama radzila i nadal radzi, ale nie narzuca nic, a ojciec... dla niego moge robic co mi sie podoba, bo on ma wazniejsze sprawy na glowie. Jednak kiedys to sie zmienie... kiedys dadza Ci wolna reke, bedziesz mogla robic co chcerz, dlatego nie rezygnuj z marzen by moc je potez zrealizowac. Bedzie dobrze... trzymaj sie. Buziaki
Talk.pl :: Wróć