ktosiulka - komentarze


nie mam dzisiaj az tak zlego samopoczucia jak wczoraj, mimo iz potwornie chce mi sie spac (gdybym mogla zrobic cos dla swiata to przenioslabym moja szkole duzo blizej mojego domku wraz z zawartoscia wiekszosci uczniow... nie chce pokoju na swiecie? alez oczywiscie, ze tak, ale tyle osob juz o nim marzy =)) i troche boli mnie brzuszek.
na jutro trzeba sie pouczyc i takie tam. a nasza polonistka nie jest czlonkiem komisji maturalnej, wiec przez cale 2 tygodnie mamy lekcje, a inni nie=(. to niesprawiedliwe!!!
ale przynajmiej jestem genialna! dokonalam przelomowego odkrycia ( tzn. przelomowego dla ludzi z

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
18.04.2005 :: 19:45 :: 80.54.200.2

ailene

Ktosiulko moja w zazdrosci nic zlego nie ma. Pod warunkiem, ze nie wplywa ona nasze postepowanie. Mnie osobiscie zazdorsc mobilizuje do dzialania, ale to juz zupelni inna histria.
Co do miłosci to ona zawsze nadchodzi. Czasem szybciej, czasem troche wolniej. Jednak gdy troche dlozej na nia poczekamy to jest jeszcze piekniejsza.
Na Ciebie tez przyjdzie czas i bedzie naprawde pieknie, zobaczysz. Pozdrowienia i buziaczki. Trzymaj sie cieplutko i wracaj do dobrego humoru.
18.04.2005 :: 18:05 :: bqf180.neoplus.adsl.tpnet.pl

bejjbi

haha i dziekuje za glosik...a wszystkich, ktorzy tu zagladaja zapraszam do mnie.... ktosiulka juz wie, ze rozdaje komcie za glosik pozdrwaiam serdecznie
18.04.2005 :: 18:03 :: bqf180.neoplus.adsl.tpnet.pl

bejjbi

poza tym .... moja polosnistka bedzie w komisji i ciesze sie bo moze mi cos pomoze
18.04.2005 :: 18:02 :: bqf180.neoplus.adsl.tpnet.pl

bejjbi

haha ja tez nie czuje sie zbyt extra...ale to chyba ta pogoda... przejdzie....
Talk.pl :: Wróć