ktosiulka - komentarze


niom i co??? piszemy kolejna notke... z powodu charakteru ostatnich notek nie bede pisac o mym samopoczuciu. musze szanowac czytelnikow i nie zanudzac ich wywodami o mojej inteligencji i erudycji =P. moze po prostu wstawie jakiegos gifa, ktory jak zwykle bedzie oderwany od konwencji tego szablonu, ale co tam. teraz wlasnie mam ochote go wstawic i juz. zostanie wstawiony tutaj z dwoch powodow: po pierwsze lubie spac, a przy szkole daleko polozonej od mojego obecnego miejsca zamieszkania to trudne. po drugie: smoki to fajny wynalazek kultury. wiem, ze polonisci nie lubia slowa fajny, wola gdy uzywa sie ciekawy, interesujacy... =). wiec pisze: smoki sa ciekawym i bardzo ladnym wytworem wyobrazni ludzkiej. i juz =).


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
15.04.2005 :: 13:39 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Heja banana :D Musze Ci powiedziec, że fragment mojej notki, to wcale nie była krytyka :D Wrecz przeciwnie :P A co do twojego gifa, to ja go wcale nie widze .. moze to z mojej winy.. ale mniejsza o to.. Pozdrawiam i zapraszam ponownie... Tak dla przypomnienie to moj adres : www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl
14.04.2005 :: 20:33 :: talk.pl

ailene

Czemu nie pisac o sobie? Blog z definicji powinien byc egoistyczny. Bo przecież Ty jestes jego dusza, skupia sie on w okol Ciebie. Piszesz co chcesz, piszesz o sobie. Jak sie to komus nie podoba to jego sprawa.
Tez lubie smoki, zwlaszcza te chinskie. Maja w sobie magie...
Talk.pl :: Wróć