ktosiulka - komentarze


to ja... a kazda lza i kazdym usmiechem... to ja... samotna w tlumie... usmiechajac sie tlumie lzy... nie znasz dnia ani godziny...
jak chce poznac przyszlosc skoro nie potrafie znac przeszlosci, wlasnej przeszlosci... mieszaja sie fakty, mam nanie inne spojrzenie... to nie bylo takie proste, jakim to widze teraz... a tamto tak mocno bolalo, choc nie powinno...
nie moge poznac przyszlosci, bo taka obca wydaje sie sama sobie ja, ja sprzed kilku lat, miesiecy... nie rozumiem osoby, ktora powinnam znac doskonale, bo nia bylam... na pewnoi wiec teraz nie zrozumiem mojego przyszlego ja, ktore jeszcze nie nadeszlo...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
12.04.2005 :: 22:30 :: talk.pl

ailene

Wiem, łatwo napisać... Czasem jednak trzeba odwrocić się i iść dalej, zostawić przeszlość za sobą. Nie można na niej opierać wszystkiego... Owszem jest ona ważna, jest cześcią nas, jednak to co się liczy to to co jest teraz i co dopiero będzie... Siebie jeszcze zrozumiesz... może trzeba Ci jeszcze trochę czasu, dystansu, by zanalizowac wszystko odpowiednio... Pamietaj jednak, że po nawet najciemniejszej nocy wstaję slonce, a wraz z nim nowe uczucia, nadzieje i siłą... Bedzie lepiej. Pozdrawiam...
12.04.2005 :: 20:43 :: cni107.neoplus.adsl.tpnet.pl

elf

jakbym widziala siebie...
Talk.pl :: Wróć