ktosiulka - komentarze


mija kolejny dzien...kolejny niefajny dzien...... dlaczego jesli mi na czyms zalezy to musze to maxymalnie (tu bylo takie niefajne slowo). dowiedzialam sie, ze z klasowki z histy mam 2. to nie jest fajne...mialam naciagnieta ocene na semestr i powiedziala, ze powinnam sie postarac...,no i sie postaralam... zrobila pytania testowe. jak ja tego nie lubie. zazwyczaj pytania testowe zwalam na maxa. dlaczego to co dla wszystkich jest latwiejsze mi sprawia taki problem???
i z tylu przedmiotow same 2 ...
moze powinnam zastosowac jakas magie??? ale horoskopy nie pomoga:/. nie poznalam tego fajnego gostkaa i nie jestesmy razem... a tak mi napisali... ale i tak mialam go rzucic za kilka miesiecy, wiec moze lepiej, nie bede cierpiec...
to moze taka prawdziwa magia... magia magia, mikstury i tajemne moce...

ale znajac mnie.....oh...nic z tego nie wyjdzie ...pewnie bedzie cos jak nizej... a moze nawet gorzej.........


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
05.04.2005 :: 17:59 :: talk.pl

ofca

uwazaj...bo jeszcze cos ci sie pomyli i zmienisz sie w .... no nie wiem w co...żaba taka oblatana...moze w cos bardziej orginalnego... choc z drugiej strony jest tyle pieknych zwierzat i rzeczy w ktore mozna by sie zmienic....
Talk.pl :: Wróć