26.02.2005 :: 22:54
niestety to znowu ja . i moj nedzny blogasek. dla kogo go pisze? dla siebie i tylko dla siebie. bo dla kogo innego mozna pisac. by rozliczyc sie z przeszloscia lub terazniejszascia. by przestrzec innych. by dac upust swoim emocjom. by nie pisac do szuflady. by moc lepiej poznac samego siebie. by zajac swoj wolny czas, czyli z nodow. bo chcemy byc bardziej systematyczni. na razie nie bede rozliczac sie z przeszloscia. nie czuje takiej potrzeby. nie jest to historia ani tragiczna, ani wesola. lekko odbiegajaca od normy. jedyne czego zaluje to to, ze dopiero zaczynam siebie akceptowac, ale i to przychodzi mi ciezko. ze dopiero teraz potrafie sie naprawde usmiechnac. i ze chce zyc, mimo iz jeszcze szukam celu. terazniejszosc. to jeszcze swieze uczucie. nie umiem o nim pisac. nie niose wielkiego przeslania, ani tworczosci. chce poznac sama siebie i wlasne emocje, blizsze i dalsze. wyrobic w sobie wlasne zdanie. robie to bo mam troche wolnego czasu. bo chce byc systematyczna. by nie myslec o rzeczach nieodwracalnych i bolesnych. bo probuje zyc.