ktosiulka - komentarze


mimo iz blog niemalze zapomniany to wciaz tli sie w nim czasem odrobina nowosci.
matura. hm, mimo mojego calego olewactwa ustnej matury z poslkiego zlaiczylam ja z calkiem niezlym wynikiem. 80 % to sporo jak na kogos kto tak podszedl do calej sprawy jak ja. szczegoly daruje ze wzgledu na osoby przed matua mogace wejsc na tego bloga., jeszcvze by sie zgorszyly
znowu poklocilam sie z mama. mam wrazenie ze coraz bardziej sie rozmijamy. hm, zaczynam sie zastanawiac nawet jak to mozliwe ze podobno polowa mnie to ona. eh, ze4 wytrzymalysmy ze soba tyle czasu pod jednym dachem.
on. ktokolwiek wymyslil faceta powinien do niego zalaczyc tez instrukcje obslugi. jakby nie patrzewc kobiet na swiecie jest wiecej, czym nalezy odperzec teze ze to kobiety zachowuja sie nienormalnie ;P
wczorajsza burza. owaszem, mozna jej zarzucic pare rzeczy - chociazby grad, albo to ze wizyta w parku byla nieco mniej przyjemna. ktos kiedys mawial ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo... coz, bardziej zapamietam ten dzien
jakos zyje jeszcze. choc pewne rzeczy sie niezmienily, achyba powinny. przestaje wierzyc w odrobine zdrowia psychicznego we mnie jaka niedawno jeszcze w sobie widzialam. coz, poglady weryfikuje sie na bierzaca.
chyba na tym nalezy zakonczyc swoj cudowny wywosd.
jeszcze jedno - czemu niektore rzeczy sa takie denerwujace ? :/

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
17.05.2007 :: 13:16 :: eds114.internetdsl.tpnet.pl

rever

czasem mam fazę, że wkurza mnie absolutnie wszystko. np. jak ktoś ciamka za mna w autobusie, wrr :/ z mamą kłocę się notorycznie i namietnie, ale tłumacze sobie, że to taki przywilej młodych lat ;) hej, za rok matura, a dla mnie to jakiś kosmos!
12.05.2007 :: 19:32 :: chello089076101028.chello.pl

rien

Gratuluję maturki :)... oby tak z całą resztą... mężczyzn i kobiety łączy jedno... nie rozumieją siebie nawzajem.... heh tak to już jest... ja czekam na burze ale u mnie nie było jeszcze......... hmmm... no BUZIAKI
Talk.pl :: Wróć