ktosiulka - komentarze


kolejna notka.
zastanawiam sie wlasciwie po co jeszcze pisze tego bloga. odpowiedzi nie znajduje, jak zwykle moj zakres poznania zatrzymal sie w najmniej upragnionym momencie. mysle jednak, ze w koncu sie do tego przyzwyczaje. po prostu.
tydzien slodkiej bezczynnosci. tydzien, w ktorym moje cialo nie pracuje tak, jakbym sobie tego zyczyla. termometr bezlitosnie wciaz wskazuje powyzej 37, tak jakby moje samopoczucie mu nie wystarczylo.
urodziny, o ktorych pamitetali nieliczni. urodziny ktorych wlasciwie nie ma, a grono nie wysyla przypomnien, bo niby co mialoby wyslac? zreszta wymagaloby to zlamania jakiejstam formulki. coz, ale przynajmniej wiem, kto o mnie mniej wiecej pamieta :].
wiele sie ostatnio dzieje w wielkim swiecie.
pierwsza prosba o eutanazje.
kolejne konflikty o "aborcje". swoja droga jak slysze argument "kobieta ma prawo decydowac co sie dzieje z jej cialem" to mna rzuca. szkoda, ze chce zmieniac jedynie skutki, a nie przyczyyny. coz, ma prawo decydowac co sie dzieje z jej cialem, wlasnie dlatego, ze ma wybor, musi sie liczyc z ewentualnymi skutkami. egoizm ludzi zaczyna mnie naprawde przerazac.
sny... stierdzilam, ze musze chyba zaczac z nich korzystac. w koncu eh, to chyba nie moze byc jedynie zlepek bezwartosciowych informacji.
moje zycie zaczyna sie robic jakies takie... eh, malo mi ciazace. uroczo.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
06.04.2007 :: 09:27 :: nat-go2-1.aster.pl

Tartear

Aborcja - zdecydowanie tak, anoniomowo, fachowo, na życzenie i na koszt państwa w ramach świadczeń medycznych.

W końcu ciało zostaje oczyszczone, ale do końca życia będzie się zastanawiać kim on/ona by zostało, agonia mentalna...dlatego daję temu zdecydowane tak i pomimo ironii nie żartuję.
15.03.2007 :: 13:13 :: eds114.internetdsl.tpnet.pl

rever

odpowiedzi nic nie zmusi, żeby do nas przyszła. co do aborcji to nie moge odmówić racji jakiejś pannie z wszechpolskiej, której to organizacji zwykle nie znoszę, że prawda- kobieta decyduje o swoim ciele, o swoim brzuchu, ale wtedy kiedy idzie/ nie idzie z facetem do łożka. pa, pozdrawiam ;*
Talk.pl :: Wróć