ktosiulka - komentarze


ludziom zabieraja nawet tak podstawowe prawo jak prawo do narzekania... straszne :wink:...
co do mojego egoizmu - nie ejst z nim chyba az tak zle... nie na tyle, by nie umiec myslec o sobie w jakikolwiek sposob...
finish szkoly, najwiecej roboty i posiadanie tego wszystkiego w glebokim powazaniu... ciekawe, czy mi na czyms w zyciu bedzie jeszcze zalezec...
nie wiedzialam, ze o smierci mozna myslec tak spokojnie...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
02.06.2006 :: 22:22 :: clx20.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Czekam na nowe myśli i chamsko zapraszam do siebie. Pozdrawiam!
02.06.2006 :: 22:20 :: clx20.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

To znaczy... trzeba się z nimi oswajać, prawda? Czy tak czy siak nie ma sensu to co piszę...
02.06.2006 :: 22:20 :: clx20.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Myśli o śmierci najlepszym przyjacielem? Owszem.
02.06.2006 :: 14:02 :: eds114.internetdsl.tpnet.pl

***

Ooo, myśli o smierci w pewnym momencie mogą się stać najlepszym przyjacielem. Co do szkoły ostatnie tygodnie są najgorsze ;(. Nowy wystrój zauważyłam pozdrawiam pa ;)
29.05.2006 :: 22:04 :: ckm254.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

A co do portetru - dziękuję za ocenę. Ale chyba szybko nie narysuje nic nowego... brak natchnienia...
29.05.2006 :: 22:04 :: ckm254.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Osobiście - o śmierci myślę aż zbyt spokojnie... Oczywiście, gdy ktoś twierdzi, że wcale jej się nie boi, z całą pewnością kłamie, ale są ludzie, którzy świadomość, że kiedyś nadejdzie - przyjmują z wielkim opanowaniem, bez nerw i z godnością. Ja jestem jednym z tych ludzi. A prawo do narzekania? Jak dotąd nikt i nigdy mi go nie odebrał. Zazwyczaj sporo narzekam, więc ... widocznie moi znajomi, rodzina czy jadowite gady... przyzwyczaili się.
Talk.pl :: Wróć