ktosiulka - komentarze


a bylo tak dobrze...
skonczylam czytac "lalke", kto wie, czy moj zywot ne zostanie zakonczony tak jak glownego bohatera...
bo coz moge ofiarowac, czym zaszczycic innych?
uczucie? czym ono jest... nawet jesli dla kogos slowo "kocham" bedzie mialo niebagatelne znaczenie, ode mnie otrzyma gratis koniecznosc znoszenia mnie w moim bolu... niesamowicie radosny prezent...
eh, moze nie powinnam gonic a idealem, ktorym nigdy nie bede, na sile udawadniac, ze jestem w stanie odnalezc sie w jakims konkretnym otoczeniu... moze to wszystko nie ma sensu...
moze jednak nie warto rezygnowac z ryzyka? moze to lepsze niz jednostajne, pozbawione nadziei zycia??? masz szanse, nawet jesli niewielka, na zwyciestwo... w razie porazki - zawsze jest jedno wyjscie, ktore uniemozliwi losowi stlamszenie mnie do konca...
co ja robie w tek rzeczywistosci???

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


do tego przyznali sie inni
18.05.2006 :: 21:24 :: cmn77.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Miłość jest po to by ją spełniać.
16.05.2006 :: 11:51 :: eds114.internetdsl.tpnet.pl

***

Nie wiem co to jest miłość, nie wiem na co ona komu i czy to wszystko ma sens. No ale chyba ma, bo po co byśmy tu byli?
14.05.2006 :: 12:18 :: tw4cd.rdi.pl

ailene

Pomyśl o tym, że miłośc potrafii zmieniać ludzi, potrafi leczyć ból i nadaję życiu barwę. Ktoś podaruję ja Tobie, a Ty samą obecnością nadasz barwe jego życiu. Nie przekreślaj jeszcze przyszłości, wszystko może się zmienić.
13.05.2006 :: 21:44 :: ckr131.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Komentarzem do notki będzie raczej milczenie. I głębokie zastanowienie. To bardzo osobiste, ciężko mi cokolwiek konkretnego napisać...
13.05.2006 :: 21:40 :: ckr131.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Przepraszam, że na początku nie na temat, ale napiszę: Szaleństwo jest Błogosławieństwem. Rzeczywistość jest Szara. A Szaleństwo nadaje jej Barwy.
Talk.pl :: Wróć